8 kõige piinlikumat kondoomilugu

jaan 27, 2020

Tahad lugeda kõige krõbedamaid kondoomilugusid. Siin need on!

1. Sihtmärk tissid!

"Mu poiss ja mina hakasime lõpule jõudma ning ta otsustas, et ta tahab minu dekolleele ja kaelale cum shot'i teha. Nii rebiski ta kondoomi maha ja tulistas. Kaks minutit hiljem on mul ebamugavustunne - nii allkorrusel kui ka üleval. Mul oli igal pool punane sügelev lööve, mida kondoom ja seemnepurse puudutasid. Arvake ära, kes on lateksi suhtes allergiline? "

2. Good ol' skinny fingers.

"Mu poisi kondoom takerdus minu sisse ja ta pidi aitama mul seda mu tupest välja kalastada - kuna ta sõrmed olid pikemad."

3. The Jimmy Caps.

"Käisin kohtingul Egiptuse mehega, kellel oli VÄGA tugev aktsent, kui me esimest korda seksi jaoks kohtusime, helistas ta mulle, et küsida, kas mul on mõni "Jimmy Caps ". Ütlematagi selge, et mul polnud aimugi, mida ta mõtles ja veetsin 30 minutit apteegis otsides kommi nimega Jimmy Caps.

Läksin lõpuks tema pool kasti piimakokteilidega ja ta vaatas mind nagu oleksin hull ja imiteerisin kondoomi peal rullimist. Tõmbasin mõned kummid välja. Ta naeratas ja ütles: "Ma arvasin, et kõik ameeriklased kutsuvad neid Jimmy Capsiks." Sellele vastasin: "Arvasin, et kõik egiptlased söövad enne seksi kommi nimega Jimmy Caps."

4. See näts maitseb imelikult.

"Kuuendas klassis käisi Torontos koolis, otse meelelahutusrajooni lähedal. Üks mu sõber tuli lõunalt tagasi ja ütles, et ühed kutid tänaval annavad tasuta närimiskummi ja see on fantastiline. Ta ütles, et see on erinev ja tekstuur ei olnud selline nagu traditsiooniline kummi... well, see oli tõesti teisiti. Kui ta natsu ümbrise välja tõmbas tuli välja, et ta näris tegelikult rohelise õuna maitsestatud kondoomi! "

Proovi ka ise maitsestaud Durex Pleasurefruits kondoome ;)

5. Olgem lihtsalt ausad.

"Üks kord olin ...

Never mind, keda ma lollitan. Ma ei seksi."

6. Prügilapsed.

"Mu isa saatis mulle tekstsõnumeid, öeldes, et mu 9-aastane õde leidis mu maja ees olevatest prügikastidest maha visatud kondoomikarbi ja vihaselt küsis, kas ma võiksin tulevikus olla diskreetsem. Olin toona liiga jahmunud ja oli  piinlik, et küsida, mida tegi mu 9-aastane õde mu maja prügikastides."

7. Uus "õhupall".

"Mu poiss ja mina jäime ühel õhtul sõbra korterisse ja pärast liftist väljatulekut lähenesime väikesele tüdrukule, kes jooksis meie juurde ja näitas meile oma uut õhupalli." Küsisime temalt, kust ta selle leidis ja ta vastas uhkelt: "Emme ja isa prügist!" Seejärel pani ta (ilmselgelt kasutatud) kondoomi suhu, jälgisime õudusega kuidas üritadas seda täis puhuda. Mu poiss-sõber veenis teda et ta selle ära visaks. Loodetavasti kustub see juhtum selle väikese lapse mälust, et vältida tõelist traumat tulevikus... "

8. Ärme kunagi sellest enam räägi.

"Kui ma olin 18-aastane käisin apteegis kondoome ostmas. Valikuid uurides põrkasin kogemata kokku keskealise mehega. Kuna hakkasin põrkumise pärast vabandust paluma, vaatasin ma üles ja see oli mu isa. Me mõlemad tardusime ja me pole sellest tänapäevani veel rääkinud. "

Allikas: BuzzFeed