• Out-of-Stock
Durex Orgasm Intense gel

Durex Orgasm Intense gel

€10.68

(€1,067.50 liiter)

Quantity
Out-of-Stock

Durex Intense Stimulating Gel is designed for more intense orgasms. A few drops on the clitoris during foreplay will bring warming, cooling or tingling sensations to increase her sensitivity.

80% of women who used Durex Intense Stimulating Gel in a test achieved an orgasm (Consumer in-use study, 306 heterosexual couples, 2014).

It’s good to be in the know, so make sure to read the included instructions completely.

MADE FOR REAL GOOD SEX

  • Help intensify the sexual experience
  • No added fragrances and parabens
  • Suitable for use with condoms

SÄILITAMINE

Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

KASUTUSTEAVE

Juhendid: eemaldage pudeli kork, keerake otsikut veerand pööret ja vajutage mõned korrad pumbale. Esimesel korral võib olla vajalik kuni 10 vajutust, et toode eralduks. Järgmisel korral toodet kasutades, saate õige koguse kiiremini kätte. Masseerige õrnalt kliitorile ja intiimpiirkondadesse.

OHUTUSTEAVE

Kastada vastavalt juhendile. Vältida silma, vigastatud nahale või haavadele sattumist. Kui tekib ärritus, lõpetage selle toote kasutamine. Kui ärritusnähud ei möödu, pöörduge arsti poole.Pöörduge arsti poole, kui teie või teie partner on rase või toidab rinnaga. Kuigi seda on ohutu tarbida, ei ole see toit. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sobib kasutamiseks lateksiga. See toode võib põhjustada soojendavat, jahutavat või surisevat tunnet. Lõhnaainete ja parabeenivaba. Pärast avamist kasutada 6 kuu jooksul.