Millist kondoomi valida ja osta?

märts 3, 2021

Kondoome on tohutu hulk mille vahel valida ja mida täna internetis saab osta, oleme koostanud järgmise ostujuhendi, mis aitab teid juhtida teie ideaalse kondoomi poole.

Kondoomide müük internetis

Kondoomid on ainsad tõhusad rasestumisvastased vahendid nii raseduse kui suguhaiguste ennetamiseks. Kondoomide õigel kasutamisel on kaitse 98%, mis on oluliselt suurem kui muude rasestumisvastastel vahenditel.

Kondoome on tohutu hulk mille vahel valida ja mida täna internetis saab osta, oleme koostanud järgmise ostujuhendi, mis aitab teid juhtida teie ideaalse kondoomi poole.

Suurus

Esimene ja kõige olulisem element, mida kondoomide ostmisel arvestada on peenise suurus. Tavalised kondoomi suurused sobivad enamus peenistele, võite proovida alternatiivseid suurusi, kui teil on probleeme kondoomide katki minemisega või maha libisemisega.
Täpmse juhised sobiva suuruse leidmiseks leiate siit juhendist.
Üldjuhul soovitame kasutada kitsamaid kondoome. Kui teie peenis on suurusjärgu lähedal, soovitame tundlikkuse suurendamiseks minna väiksemale suurusele, et nautida paremat seksi.

Materjalid

Lateks on kõige populaarsem kondoomimaterjal ja seda on kõige odavam toota. Kui otsite maksimaalset hinna ja kvaliteedi suhet, on lateks teie jaoks ilmselt kõige mõistlikum variant.

Väärib siiski märkimist, et kondoomi tippbrändid, sealhulgas Durex ja Pasante valmistavad nüüd kondoome uutest materjalidest, mis on väidetavalt kvaliteetsemad ja tekitavad rohkem tunde nagu polekski kondoomi peal. Oleme nõus! Enamik meie lemmik kondoome on valmistatud mitte lateksmaterjalidest sealhulgas polüisopreenist ja polüuretaanist kuid nende kvaliteetsete kondoomide eest tuleb maksta ka lisatasu.

On väga oluline kasutada lateksita kondoome kui teil või teie partneril on lateksiallergia. Kui te pole kindel kas partner kellega hakkate seksima on lateksiallergiaga soovitame osta mitte lateksist kondoome. Noks.ee e-poes on võimalik valida erinvaid lateksivabasid kondoome Durex Real Feel ja kõik Skyn kondoomid on valmistatud lateksivabalt.

Tekstuur ja omadused

Pole saladus, et enamik inimesi ei armasta kondoome kanda. Loodame, et nõustute vähema tundlikusega, sest see on oluliselt parem kui soovimatute laste ja / või sugulisel teel levivate haiguste alternatiivid!

Tekstuurid, sealhulgas ribid ja täpid võivad siiski aidata meie seksuaalelule lisada elemendi, mida on võimalik saavutada ainult kondoomide abil. Muud omadused, sealhulgas bensokaiinigeelid, võivad aidata vastupidavust parandada. Kõigi nende lisaelementide koosmõjul võivad kondoomid olla meie seksuaalelu aktiivselt soovitud ja ületamatu lisand.

Tekstuuritud kondoomid on stimuleerimise suurendamiseks kondoomi väliskülje ümber kõrgendatud tekstuuriga. Kõige populaarsemad tekstuurid on ribid ja täpid, kuid eksisteerib ka muid ebaselgemaid tekstuure.

Õhukesed kondoomid on valmistatud väga õhukestest materjalidest, et parandada tundlikkust ja tunda rohkem nagu te midagi ei kannaks.

Tuimestavate kondoomide siseküljel on bensokaiinigeel, mis peenist õrnalt tuimendab, vähendades tundlikkust ja parandades vastupidavust ejakulatsiooni edasi lükates.

Maitsestatud kondoomid maitsevad väga paljudest maitsetest maasikast Coca-Colani! Need sobivad ideaalselt kaitseks oraalseksi ajal, parandades kondoomi maitset. Maitsestatud kondoome on ohutu kanda ka muud tüüpi sekside, sealhulgas tupe- ja anaalseksi ajal, ning need võivad aidata seksi lõhna parandada.

Soojendavatel ja jahutavatel kondoomidel on spetsiaalne määrdeaine, mis on loodud peenise kuumuse (kuuma või külma) tunde tekitamiseks. See on ainulaadne kogemus, mida tasub kindlasti proovida.

Glow In The Dark Kondoomid teevad täpselt seda. Hoidke paketti lühikest aega valguse käes ja nautige pimedas hõõguvat peenist!

Tuleb tähele panna, et kondoomitootjad loovad igale kondoomifunktsioonile oma variatsiooni seega lugege enne ostu sooritamist iga kondoomi tootekirjeldust, et paremini mõista, mida te ostate.