SKYN (lateksivaba)

SKYNi kondoomid on valmistatud SKYNFEEL ™ - tehnoloogiliselt täiustatud polüisopreenmaterjalist, mis on looduslikust kummist lateksist täiesti vaba. SKYN kondoomid pehmemad, kui lateksist kondoomid ning sobivad suurepäraselt nendele, kellel on lateksi vastu allergia.

SKYN on kvaliteetne ja innovatiivne kondoomi bränd, mis on tuntud oma õhukese ja loomuliku tunnetuse poolest. SKYN kondoomid on valmistatud polüisopreenist, mis on lateksivaba materjal ja sobib seega ka neile, kellel on lateksi suhtes allergia.

SKYN kondoomid on väga õhukesed ja elastsed, võimaldades neil loomulikult keha järgida ning võimaldades seeläbi tunda rohkem naudingut. SKYN tootevalikus on erinevaid kondoomi tüüpe, nagu näiteks tavapärased kondoomid, ribidega kondoomid ja maitsestatud kondoomid, et leida just teile sobiv lahendus.

Lisaks kondoomidele pakub SKYN ka mitmeid muid tooteid, nagu näiteks libestid, mis aitavad suurendada naudingut ja mugavust ning muuta intiimelu veelgi nauditavamaks. Kõik SKYN tooted on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ning vastavad rahvusvahelistele standarditele.

SKYN on kindlasti hea valik neile, kes soovivad loomulikku tunnetust, õhukesi ja elastseid kondoomi ning lateksiallergia korral sobivaid tooteid. SKYN toodete kvaliteet, mugavus ja usaldusväärsus aitavad teil nautida intiimelu täiel rinnal ning tuua värskust ja uusi kogemusi teie seksuaalelusse.

Loe pikemalt

Aktiivsed filtrid