SKYN 5 Senses lateksivabad kondoomid

SKYN 5 Senses

5,70 €
Kogus

Toote omadused

Kondoomi omadus: Ribidega tekstuur Ribidega tekstuur. Kondoom kaetud soonelise tekstuuriga tagamaks veelgi suurema naudingu mõlemale partnerile.
Kondoomi omadus: Stimuleeriva geeliga Stimuleeriva geeliga. Kondoom on kaetud stimuleeriva geeliga, et anda soojendav, jahutav või kihelev tunne, mis suurendab tundlikkust, andes erinevate tunnete lained, et kiirendada ja suurendada orgasmide sagedust ja intensiivsust.
Kondoomi omadus: Maitsega Maitsega. Kondoomile on lisatud maitse, pakkudes suukaudsete kontaktide ajal meeldivamat kogemust.
Kondoomi omadus: Õhuke Õhuke. Kondoom on õhem kui tavaline variant, pakkudes loomulikumat tunnetust ja suuremat tundlikkust intiimsuhetes.

SKYNi kondoomid on valmistatud SKYNFEEL ™ - tehnoloogiliselt täiustatud polüisopreenmaterjalist, mis on looduslikust kummist lateksist täiesti vaba. SKYN kondoomid pehmemad, kui lateksist kondoomid ning sobivad suurepäraselt nendele, kellel on lateksi vastu allergia.

See pakk sisaldab 5 erinevat sensatsioonilist SKYN-i kondoomi:

1 × Intensive Feel - laine tekstuuriga kondoom.

1 × Cocktail Club - Passion Daiquiri maitsestatud kondoom.

1 × Elite - esmaklassiline õhuke kondoom, 20% õhem kui Original SKYN.

1 × Hot - kuumutusgeeliga kondoom.

1 × Cool - jahutusgeeliga kondoom.

SKYN® murrangulised kondoomid on tehtud polüisopreenist. Kuna polüisopreen ei tehta tavaliselt kummist, siis SKYN® kondoomid on pehmemad ja tunduvad naturaalsemad.

Teile võib meeldida ka