SKYN Elite 3 kondoomid

SKYN Elite 3

4,50 €
Kogus

Toote omadused

Kondoomi omadus: Väga õhuke Väga õhuke. Kondoom on väga õhuke. Mõeldud tundlikkuse maksimeerimiseks, tagades samas kõrge turvalisuse ja kaitse.

Pakis on 3 kondoomi

SKYNi kondoomid on valmistatud SKYNFEEL ™ - tehnoloogiliselt täiustatud polüisopreenmaterjalist, mis on looduslikust kummist lateksist täiesti vaba. SKYN kondoomid pehmemad, kui lateksist kondoomid ning sobivad suurepäraselt nendele, kellel on lateksi vastu allergia.

SKYN üliõhuke ja ülipehme kondoom pakub teile ülimat loomulikku tunnet

Laius: 53mm

Toote säilivusaeg: 03.2025

Pakis on 3 kondoomi

SKYN Elite kondoomidega saad harrastada turvalist seksi kaotamata nahk-naha-vastas tunde intensiivsust. See on saavutatud kondoomi paksuse 20% vähendamisega võrreldes SKYN Original kondoomiga. Sellest hoolimata pakub Elite kondoom sama tugeva kaitse nagu paksema kihiga kondoomid. 

Need on lausa 20% õhemad kui SKYN Original. 
Need kondoomid on kõigest umbes 0,028 mm paksused, lateksivabad.
Hinna ja kvaliteedi poolest on see üks parimaid valikuid.
Tänu spetsiaalsele üliõhukesele materjalile, on seda kasutades tunne, nagu polekski kondoomi. Pehmem, meeldivam ja tugevam kui polüuretaankondoomid.

SKYN® murrangulised kondoomid on tehtud polüisopreenist. Kuna polüisopreen ei tehta tavaliselt kummist, siis SKYN® kondoomid on pehmemad ja tunduvad naturaalsemad.

Teile võib meeldida ka