Kondoomid

Noks.ee kondoomipood pakub laia valikut kvaliteetseid kondoome turvaliseks naudinguks! Noks.ee kondoomide tootevalikust leiad endale sobivas suuruses ja omadustega kondoomid. Kuna kondoome on tohutu hulk mille vahel valida ja mida internetis saab osta, oleme loonud erinevad otsingufiltrid mille abi leiate kiirelt enda jaoks parimad kondoomid. Pakume kondoome kolmes suuruse grupis: väikekeskmine ja suur. Omadused mille vahel valida saab on: lateksivaba, maitsega, paksem ja tugevam, ribid ja täpid, stimuleeriva geeliga, tuimestavad, väga õhuke ja õhuke. Noks.ee on lihtsaim viis kondoomide tellimiseks!

Durex kondoomid

Durex on populaarsemim kondoomi kaubamärk Eestis. Viige oma seksuaalelu Durexi abil uuele ja paremale tasemele. Kondoomide maailmas number #1 bränd.

Pasante kondoomid

UK kaubamärk Pasante keskendub seksuaaltervise teadvustamisele ning edendamisele. Sellest tulenevalt tegeleb Pasante kondoomide arendusega, mis inspireeriks inimesi tegema paremaid ja tervislikemaid valikuid. Pasante kondoomid on valmistatud naturaalsest lateksist ning kaetud libestiga. Pasante kondoomide hind on noks.ee määgil olevatest kondoomidest soodsaim.

Lugemiseks