• Komplekt
Pasante Komplekt 36
  • Pasante Komplekt 36
  • Pasante Komplekt 36
  • Pasante Komplekt 36

Pasante Komplekt 36

15,00 €

Toote omadused

Kondoomi omadus: Tuimestav Tuimestav. Kondoomi libestis on kohalik anesteetikum, mis vähendab tundlikkust, et aidata mehel kauem kesta ja aidates pikendada vahekorda, suurendades samal ajal mugavust.
Kondoomi omadus: Ribidega tekstuur Ribidega tekstuur. Kondoom kaetud soonelise tekstuuriga tagamaks veelgi suurema naudingu mõlemale partnerile.
Kondoomi omadus: Stimuleeriva geeliga Stimuleeriva geeliga. Kondoom on kaetud stimuleeriva geeliga, et anda soojendav, jahutav või kihelev tunne, mis suurendab tundlikkust, andes erinevate tunnete lained, et kiirendada ja suurendada orgasmide sagedust ja intensiivsust.
Kondoomi omadus: Maitsega Maitsega. Kondoomile on lisatud maitse, pakkudes suukaudsete kontaktide ajal meeldivamat kogemust.

Komplektis 36 kondoomi

Kui soovid leida uue lemmiku või sulle meeldib vaheldus, siis Noks.ee on kokku pannud komplekti Pasante kondoomidega. See komplekt sisaldab 9 x 4 Pasante kondoomi. See kondoomi komplekt sobib väga hästi inimestele, kes on uue lemmikkondoomi otsingul.
Komplekti kuulub kondoome, mis on kaetud täpikeste ja soontega tagamaks veelgi suurema naudingu mõlemale partnerile. Samuti õhukesed kondoomid mis on 25% õhemad kui tavalised kondoomid pakkudes suuremat tundlikkust ning naudingut ja palju muud.

Toote säilivusaeg: 02.2026

Teile võib meeldida ka