• Нет в наличии
Durex Orgasm Intense гель

Durex Orgasm Intense гель

10,68 €

(1 067,50 € liiter)

Количество
Нет в наличии

Стимулирующий гель "Durex Intense" предназначен для более интенсивных оргазмов. Несколько капель на клитор принесут ощущения потепления, охлаждения или покалывания, чтобы повысить ее чувствительность.

80% женщин, которые использовали интенсивный стимулирующий гель Durex в тесте, достигли оргазма (исследование потребительского использования, 306 гетеросексуальных пар, 2014).

Oбязательно полностью прочитайте прилагаемые инструкции.

  • Без добавления ароматов и парабенов
  • Подходит для использования с презервативами

SÄILITAMINE

Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

KASUTUSTEAVE

Juhendid: eemaldage pudeli kork, keerake otsikut veerand pööret ja vajutage mõned korrad pumbale. Esimesel korral võib olla vajalik kuni 10 vajutust, et toode eralduks. Järgmisel korral toodet kasutades, saate õige koguse kiiremini kätte. Masseerige õrnalt kliitorile ja intiimpiirkondadesse.

OHUTUSTEAVE

Kastada vastavalt juhendile. Vältida silma, vigastatud nahale või haavadele sattumist. Kui tekib ärritus, lõpetage selle toote kasutamine. Kui ärritusnähud ei möödu, pöörduge arsti poole.Pöörduge arsti poole, kui teie või teie partner on rase või toidab rinnaga. Kuigi seda on ohutu tarbida, ei ole see toit. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sobib kasutamiseks lateksiga. See toode võib põhjustada soojendavat, jahutavat või surisevat tunnet. Lõhnaainete ja parabeenivaba. Pärast avamist kasutada 6 kuu jooksul.