Peeniserõngas "Epic Duo" Äpiga
  • Peeniserõngas "Epic Duo" Äpiga
  • Peeniserõngas "Epic Duo" Äpiga

Peeniserõngas "Epic Duo" Äpiga

49,99 €
Kogus

Kaks aasa peenise ja munandite jaoks loovad muljetavaldava verepaisuefekti, samas kui kliitoristimulaator tekitab lisastimulatsiooni. Satisfyer Epic Duo vibratsioone saab juhtida ka rakenduse Satisfyer Connect kaudu.

free_app.png Ühildub Satisfyeri tasuta äpiga, mis on saadaval nii iOS-ile kui ka Androidile
silicon.png Kliitori ja häbememokkade sensuaalne stimulatsioon
stamina.png Parem vastupidavus tänu peenise ja munandite samaaegsele verepaisuefektile

Omadused

15-aastane garantii Pakub naudingut vallalistele ja paaridele
12 eelseadistatud vibratsiooniseadistust Redigeeritavad eelseadistatud programmid
Saab kasutada ka ilma rakenduseta Lõputu valik programme äpis
Kehasõbralik silikoon Veekindel (IPX7)
Sosinrežiim Liitiumioonaku
Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel Lihtne puhastada

Satisfyer Epic Duo: äpi teel juhitav peeniserõngas

Satisfyer Epic Duoga saad ka sina kogeda võimsaid naudinguhetki: silikoonist peeniserõnga kaks aasa ümbritsevad sinu kalleimat vara ja selle kaht kaaslast, tekitades verepaisuefekti, mis tugevdab sinu aistinguid ja vastupidavust armumängu ajal. Kliimastimulaator stimuleerib ka sinu kallima mõnupunkte sügavate ja võimsate vibratsioonidega, mida saab juhtida üheainsa esiküljel oleva nupu abil. Lisaks 12 eelseadistatud programmile saad oma armumängu mitmekesistamiseks kasutada Androidi ja Apple iOS-i jaoks loodud tasuta rakendust Satisfyer Connect: loo ise programme või ühenda peeniserõngas Spotifyga ja hellita iseennast ja oma kallimat enda lemmikmuusika taktis.

Vibreeriv silikoonist peeniserõngas

Lisaks elegantsele futuristlikule välimusele avaldab Satisfyer Epic Duo muljet ka oma kvaliteetse materjaliga: peenise- ja munandirõngas on valmistatud kehasõbralikust meditsiinilisest silikoonist ja on seetõttu eriti hügieeniline. Isegi vees suudab see Satisfyeri peeniserõngas oma oskusi demonstreerida: see on veekindel (IPX7) ning pakub sulle ja sinu kallimale duši all või vannis intensiivset naudingut. Pärast ühiseid hetki saad seda puhastada leige vee ja veidikese õrna seebi ja lelupuhastusvahendiga. Satisfyer Epic Duo saab tulevasteks kuumadeks hetkedeks laadida kaasasoleva USB-laadimiskaabliga.