• −20%
Durex Mutual Climax kondoomid
  • Durex Mutual Climax kondoomid
  • Durex Mutual Climax kondoomid

Durex Mutual Climax 10

12,00 €
9,60 € Säästa 20%
Kogus

Toote omadused

Kondoomi omadus: Tuimestav Tuimestav. Kondoomi libestis on kohalik anesteetikum, mis vähendab tundlikkust, et aidata mehel kauem kesta ja aidates pikendada vahekorda, suurendades samal ajal mugavust.
Kondoomi omadus: Täppidega tekstuur Täppidega tekstuur. Kondoom kaetud täpikestega tagamaks veelgi suurema naudingu mõlemale partnerile.
Kondoomi omadus: Ribidega tekstuur Ribidega tekstuur. Kondoom kaetud soonelise tekstuuriga tagamaks veelgi suurema naudingu mõlemale partnerile.

Pakis on 10 kondoomi.

Durex Mutual Climax kondoomid tagavad intensiivsema naudingu.
Kondoomi välimine külg on kaetud täpikeste ja soontega, et naine jõuaks kiiremini orgasmini ning sisemine külg kaetud määrdeainega, mis omakorda aeglustab mehel orgasmini jõudmist.
Kondoom on disainitud nii, et mõlemad partnerid jõuaksid samaaegselt kulminatsioonini.
Mutual Climax kondoomind on loodud selleks, et aidata Sinul ja Su partneril saada ühist haripunkti.

Lugege hoolikalt pakendi infolehte, eriti kui kasutate kondoome anaal- või oraalseksiks. Kasutage kondoomi ainult üks kord. Säilitamistingimused

Hoida jahedas kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest

  • Dermatoloogiliselt testitud
  • Läbipaistev looduslik lateks
  • Nominallaius 56 mm
  • 100% elektrooniliselt testitud

Toote säilivusaeg: 05.2026

Need kondoomid on läbi aegade olnud ühed meie populaaresemad kondoomid meie klientide hulgas.

Enneaegne ejakulatsioon on tavaline probleem, millel võib olla palju põhjuseid ja mis võib vajada arstlikku konsultatsiooni/järelvalvet. Kui need kondoomid ei aita, tasub pidada nõu arstiga.
Durex Play libestite ja massažigeelide kasutamine võib seksi parandada. 

SÄILITAMINE

Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

KASUTUSTEAVE

Durex kondoomide kasutamine: pange kondoom peenisele, enne kui see puudutab teist isikut. See aitab vältida rasedust ja suguhaigustesse nakatumise võimalust. Enne kasutamist kontrollide kondoomi ümbrisel olevat aegumiskuupäeva. Kui kondoomi ümbris on kahjustatud, visake see minema ja kasutage uut kahjustamata pakendist. Kondoomi ja tema rulli suund on näidatud pakendil logoga. Alati paigaldage kondoom rulliga väljaspool, nagu näidatud pakendil.

Kondoomi paigaldamine: 1. Käsitsege kondoomi ettevaatlikult, et vältida selle kahjustamist küünte ja teravate esemetega. 2. Rullitav osa väljaspool, pigistage kondoomi nibukujulist otsa ja asetage kondoom erekteerunud peenise otsale. 3. Rullige kondoom lõpuni lahti. Kui te tunnete, et kondoom libiseb maha või on peenise peal pingul, peatuge ja kontrollige kondoomi, kuna see võib põhjustada kondoomi purunemist. Varsti pärast ejakulatsiooni tuleb kondoom ära võtta. Enne eemaldamist hoidke kondoomi peenisejuure kohalt kindlat kinni. 4. Visake kondoom prügikasti. Ärge visake seda WC-potti.

Kasutage ainult neid libesteid, mida soovitatakse kondoomidega kasutada. Õlipõhised libestid (vaseliin, beebiõli ja mõned pessaarid) ja mõned paiksed ravimid, mida kantakse peenisele või tuppe, võivad kondoome kahjustada. Anaalseksi jaoks kasutage lisa libestusainet (mitte kasutada Durex Tingling või Embrace) kondoomi välisel poolel. Kui kasutate esmalt kondoomi oraalseksiks, peaksite iga järgneva seksitüübi jaoks kasutama uut kondoomi.

OHUTUSTEAVE

ondoom on ainult ühekordseks kasutamiseks. Ükski rasestumisvastane meetod ei saa anda 100% kaitset raseduse, HIVi või sugulisel teel levivate infektsioonide suhtes. Dermatoloogiliselt testitud. Eriline viis, kuida me oma kondoome teeme, tähendab, et nad lõhnavad paremini LÕPETAGE KASUTAMINE: kui tunnete kondoomide kasutamise ajal ebamugavust või ärritust. Kondoom on ühekordseks kasutamiseks. Korduvkasutamine võib suurendada ebaõnnestumise või infektsiooni riski.

Pidage nõu arsti või apteekriga: kui te kasutate paikseid ravimeid, mida kantakse peenisele või tuppe; ärritus/ebamugavus püsib pärast kasutamist; te ei ole kindel, kas olete allergiline lateksi suhtes; kondoom lekib või puruneb kasutamise ajal (tehke seda nii kiiresti kui võimalik ja 72 tunni jooksul).

ALLERGIATEAVE

See kondoom valmistatud looduslikust latekskummist, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni, kaasa arvatud anafülaktiline šokk, kui kasutaja on allergiline lateksi suhtes.

Teile võib meeldida ka