Satisfyer Pro To Go 3
  • Satisfyer Pro To Go 3
  • Satisfyer Pro To Go 3
  • Satisfyer Pro To Go 3
  • Satisfyer Pro To Go 3
  • Satisfyer Pro To Go 3

Satisfyer Pro To Go 3

47,95 €
Kogus

Satisfyer Pro To Go 3-ga on sul liikvel olles alati naudingud kindlustatud: silikoonist survelainevibraator stimuleerib kliitorit survelainete ja vibratsiooniga ning seda on tänu kompaktsele disainile lihtne transportida.

air pulse Kliitori samaaegne stimulatsioon survelainete ja vibratsiooni abil
silicon.png Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline
silicon.png Tänu veekindlale (IPX7) pinnale saab seda lelu ohutult vees kasutada ja seda on lihtne puhastada

Omadused

15-aastane garantii Kliitoristimulatsioon survelainete ja vibratsiooni abil
Kehasõbralik silikoon Veekindel (IPX7)
11 survelaine intensiivsust + 12 vibratsiooniprogrammi 2 eraldi juhitavat mootorit
Sosinrežiim Lihtne puhastada
Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel Liitiumioonaku

Satisfyer Pro To Go 3: survelainevibraator liikvel olemiseks

Lase Satisfyer Pro To Go 3-l end liikvel ja reisil olles hellitada! Naudi rõhulainete ja vibratsiooni kombinatsiooni: 2 võimsat mootorit 11 rõhulaine intensiivsuse ja 12 vibratsiooniprogrammiga tagavad sensuaalse kliitori stimulatsiooni ja pakuvad sulle lugematuid kombinatsioonivõimalusi õrnast kuni intensiivseni.

Ümara kujuga survelainevibraator istub kasutamise ajal mugavalt käes. Elegantsed disainielemendid täiustavad vibraatori uhket disaini. Lisaks võtab kompaktne kuju sinu pagasis või käekotis vähe ruumi – muutes Satisfyer Pro To Go 3-e ideaalseks kaaslaseks sinu järgmisel reisil!

Millised eelised Satisfyer Pro To Go 3 veel pakub?

Vibraatori painduv pea on valmistatud kehasõbralikust, hügieenilisest silikoonist, mis on nahal eriti õrn. Pro To Go 3 teeb sind õnnelikuks ka vee all: pealepandav vibraator on veekindel (IPX7) ning sobib ideaalselt kasutamiseks ka duši all ja vannis. Pärast kasutamist võib vibraatorit puhastada sooja vee ja õrna seebiga. Sisseehitatud akud saad kaasasoleva USB-laadimiskaabliga uuesti täis laadida.