Satisfyer Sugar Rush
  • Satisfyer Sugar Rush
  • Satisfyer Sugar Rush
  • Satisfyer Sugar Rush
  • Satisfyer Sugar Rush
  • Satisfyer Sugar Rush

Satisfyer Sugar Rush

39,95 €
Kogus

Oma kompaktse kalakujulise disaini ning survelainete ja vibratsiooni närvekõditava kombinatsiooniga on silikoonist valmistatud Satisfyer Sugar Rush ideaalne reisikaaslane. Mõlemad mootorid on eriti võimsad.

air pulse Kliitori samaaegne stimulatsioon survelainete ja vibratsiooni abil
silicon.png Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline
silicon.png Tänu veekindlale (IPX7) pinnale saab seda lelu ohutult vees kasutada ja seda on lihtne puhastada

Omadused

Kehasõbralik silikoon Veekindel (IPX7)
11 survelaine intensiivsust + 12 vibratsiooniprogrammi 2 eraldi juhitavat mootorit
Sosinrežiim Lihtne puhastada
Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel Liitiumioonaku
15-aastane garantii

Sensuaalne kliitori stimulatsioon Satisfyer Sugar Rushiga

Mänguline kala kujutav disain ning survelainete ja vibratsiooni ahvatlev kombinatsioon muudavad Satisfyer Sugar Rushi ideaalseks tooteks algajatele. Neid kahte mootorit saab eraldi juhtida: 11 survelaine ja 12 vibratsiooniprogrammi annavad lugematu arvu võimalikke kombinatsioone, mille vahel saad valida. Tänu kompaktsele kujule pole sul mitte ainult mängu ajal kõik kontrolli all, vaid saad ka survelainevibraatorit diskreetselt ja lihtsalt liikvel olles transportida – see on ideaalne reisikaaslane!

Sile pea sobib ideaalselt kliitoriga ja veenab meeldiva tundega. Kuna kogu vibraator on valmistatud kehasõbralikust silikoonist, on see eriti hügieeniline ja nahal pehme.

Satisfyer Sugar Rush: veekindel pealepandav vibraator

Kuna teadaolevalt tunnevad kalad end märjas kõige mugavamalt, saad Satisfyer Sugar Rushi probleemideta duši alla või vanni kaasa võtta: survelainevibraator on veekindel (IPX7). Samuti saad seda pärast kasutamist kergesti puhastada sooja vee ja õrna seebiga. Selle sisseehitatud akusid saab laadida kaasasoleva USB-laadimiskaabliga.