Satisfyer Partner Box 2
  • Satisfyer Partner Box 2
  • Satisfyer Partner Box 2
  • Satisfyer Partner Box 2

Satisfyer Partner Box 2

79,95 €
Kogus

Satisfyeri Partner Box pakub armumängu ajal lisarõõmu: partnervibraatori Double Joy ja peeniserõnga Royal One abil naudivad mõlemad partnerid sensuaalset vibratsiooni. Mõlemat lelu saab juhtida Satisfyer Connecti äpiga.

Main-Feature-Icons_Gray_Free-App Ühildub Satisfyeri tasuta äpiga, mis on saadaval nii iOS-ile kui ka Androidile
Main-Feature-Icons_Gray_Silicone Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline
Main-Feature-Icons_Gray_Waterproof Tänu veekindlale (IPX7) pinnale saab seda lelu ohutult vees kasutada ja seda on lihtne puhastada

Omadused

15-aastane garantii Ülitugev sügav vibratsioon
Kehasõbralik silikoon Veekindel (IPX7)
Saab kasutada ka ilma rakenduseta Redigeeritavad eelseadistatud programmid
Lõputu valik programme äpis Sosinrežiim
Liitiumioonaku Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel
Lihtne puhastada

Satisfyer Partner Box 2: ühised kõrghetked äpi juhtimisel

Satisfyer Partner Box 2 pakub teile sensuaalseid hetki ja armuseiklusi partneriga. Karbis on partnervibraator Satisfyer Double Joy ja peeniserõngas Royal One. Mõlemat lelu kantakse seksi ajal ja need rikastavad armumängu sügavate vibratsioonide ja põnevate funktsioonidega. Kuna nii Double Joy kui ka Royal One puhul on võimalus rakendust juhtida Satisfyer Connect tasuta äpiga. See sisaldab uuenduslikke funktsioone, nagu muusikavibratsioon, Satisfyeri kaugjuhtimine Bluetoothi kaudu või vibratsioonidisainer, mis annavad teile vabaduse üksteist vastastikku hellitada.

Satisfyer Double Joy ja Royal One

Satisfyer Double Joy on üks populaarsemaid paarivibraatoreid ja avaldab muljet oma U-kujulise disaini ja 2 mootori intensiivsete vibratsioonirütmide poolest. Väiksem haru viiakse armumängu ajal lisaks sisse ja seega stimuleeritakse nii G-punkti kui ka peenist. Partnervibraatori suurem haru toetub kliitori välisküljele. Kvaliteetne silikoon tundub sel ajal eriti meeldiv. Satisfyer Royal One, kliitoristimulatsiooniga peeniserõngas, on valmistatud kehasõbralikust silikoonist ning hellitab tänu verepaisuefektile ja jõulisele vibratsioonile mõlemat partnerit. See tõmmatakse lihtsalt üle peenise ja sellega intensiivistub erektsioon, samal ajal lükkub ejakulatsioon edasi. Struktureeritud kliitoristimulaator hellitab igal tõukel teie kliitori ülaosa ja pakub intensiivsete vibratsioonide abil täiendavat stimulatsiooni. Mõlemad mänguasjad on veekindlad ja neid võib kõhklemata võtta kaasa duši alla, basseini või vanni.

Satisfyer Partner Box 2 sisu on meie eksperdid spetsiaalselt koostanud ühiseks lõbuks. Partnervibraatorid ja peeniserõngad on populaarsed armastusmänguasjad koosveedetud tundideks ning võimaldavad partneritel oma mõjust võrdselt kasu saada. Kogege intensiivseid vibratsioone ja pühenduge koos partneriga täielikult armumängule.