Satisfyer Love Riot
  • Satisfyer Love Riot
  • Satisfyer Love Riot
  • Satisfyer Love Riot
  • Satisfyer Love Riot

Satisfyer Love Riot

45,95 €
Kogus

Ole valmis armurevolutsiooniks: Satisfyer Love Riot on sõrmevibraator, mis ei skoori mitte ainult oma ülivõimsa mootoriga, vaid ka paljude võimalike kasutusvõimalustega. 

air pulse Mitmekülgne sõrmevibraator
silicon.png Ülitugev sügav vibratsioon
silicon.png Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline

Omadused

15-aastane garantii Mitmekülgne sõrmevibraator
12 vibratsiooniprogrammi Kehasõbralik silikoon
Veekindel (IPX7) Sosinrežiim
Liitiumioonaku Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel
Lihtne puhastada

Satisfyer Love Riot: sõrmevibraator algajatele ja kogenutele

Sellel väikesel sõrmevibraatoril on olemas kõik: vaatamata oma väiksusele pakub Satisfyer Love Riot intensiivseid, sügavaid vibratsioone ja paistab eriti silma kliitori stimuleerimisel. Satisfyer Live Riot ei ole sobi ideaalselt mitte ainult kliitorivibraatoriks, vaid on mõeldud ka teiste erogeensete tsoonide jaoks, nagu peenis, nibud või lahkliha ja viib teid ekstaasi 12 erineva vibratsiooniprogrammiga. Tänu oma intuitiivsele kasutamisele ja lihtsale käsitsemisele on see loodud ka algajatele - selle kitsa käepidemega saab hõlpsasti sõrmede vahele haakida ja end või oma kallimat kõigi nippide järgi hellitada.

Satisfyer Love Riot: veekindel (IPX7) sõrmevibraator

Satisfyer Love Riot on valmistatud pehmest meditsiinilisest silikoonist ja on seetõttu vaatamata oma jõule eriti õrn sinu kuumadel kohtadel. See on veekindel (IPX7) ja ootab pikisilmi joovastavat sulistamist duši all või vannis. Sõrmevibraatorit saab kergesti puhastada ka leige vee, pehme seebi ja lelupuhastusvahendiga. Kui see kunagi tühjaks saab, saad selle kaasasoleva USB-laadimiskaabli abil järgmisteks kuumadeks tundideks täis laadida.