Threesome 4 Äpiga Sinine
  • Threesome 4 Äpiga Sinine
  • Threesome 4 Äpiga Sinine
  • Threesome 4 Äpiga Sinine

Threesome 4 Äpiga Sinine

60,95 €
Kogus

Satisfyer Threesome 4 Connect App avaldab muljet kolme varrega, mis stimuleerivad nii kliitorit kui ka häbememokkasid laiaulatuslikult, ning mida saab juhtida tasuta rakendusega Satisfyer Connect. Pehme silikoonpind on nahale eriti õrn.

Ühildub Satisfyeri tasuta äpiga, mis on saadaval nii iOS-ile kui ka Androidile
Kliitori ja häbememokkade sensuaalne stimulatsioon
Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline

Omadused:

15-aastane garantii 3 võimsat mootorit
Silikon Flex tehnoloogia Kehasõbralik silikoon
Veekindel (IPX7) Sosinrežiim
Saab kasutada ka ilma rakenduseta Redigeeritavad eelseadistatud programmid
Lõputu valik programme äpis Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel
Liitiumioonaku Lihtne puhastada

 

Satisfyer Threesome 4 Connect App: äpiga juhitav pealepandav vibraator

Äpiga juhitav Satisfyer Threesome 4 Connect App veenab kolme paindliku naudinguvarrega, mis stimuleerivad sinu häbememokkasid ja kliitorit. Selle tagavad 3 jõumootorit, millest igaüks paikneb vibraatori harudes. Kui kaks välimist naudinguvart toetuvad häbememokkadele, siis keskmine vars paitab sinu naudingupärlit ja seda saab intensiivseks stimulatsiooniks ka alla vajutada.
Et mängimisel oleks palju individuaalsust, saab välimisi varsi keskmisest varrest eraldi juhtida – saad valida 2 x 12 vibratsiooniprogrammi vahel, mida saad intuitiivse juhtpaneeli kaudu juhtida vastavalt oma soovile. Tänu praktilisele käepidemele mahub pealepandav vibraator kasutamise ajal mugavalt kätte. Tasuta rakendusega Satisfyer Connect saad juhtida isegi vibraatori kolme mootorit eraldi – ja rakendusel on veelgi rohkem pakkuda: Lingi oma vibraator oma Spotify kontoga, lase oma kallimal juhtimine enda kätte võtta või loo vibratsioonidisaineriga oma vibratsiooniprogramme.

 

Milliseid teisi eelised Threesome 4 Connect App veel pakub?

Satisfyer Threesome 4 Connect App on valmistatud kehasõbralikust silikoonist, mis on nahale elastne ja õrn. Võta pealepandav vibraator duši alla või vanni kaasa ja lase sellel end seal õnnelikuks teha: Tänu veekindlale (IPX7) ehitusele pole probleemi! Pärast tundidepikkust naudingut saab akud kaasasoleva USB-laadimiskaabliga uuesti täis laadida.