Satisfyer Ultra Power Bullet 8 Connect App
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 8 Connect App
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 8 Connect App
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 8 Connect App
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 8 Connect App

Satisfyer Ultra Power Bullet 8 Connect App

35,95 €
Kogus

See kuulvibraator sobib kõigile selle vibraatoriliigi austajatele: oma unikaalse disaini ja äpi teel juhtimisega pakub Satisfyer Ultra Power Bullet 8 arvukalt võimalusi sensuaalsete hetkede jaoks. 

Main-Feature-Icons_Gray_Free-App Ühildub tasuta rakendusega Satisfyer - saadaval iOS-ile ja Androidile
Main-Feature-Icons_Gray_Vibration Võimsad vibratsioonimustrid pakuvad kliitori intensiivset stimuleerimist
Main-Feature-Icons_Gray_Waterproof Tänu veekindlale (IPX7) viimistlusele saab seda mänguasja ohutult kasutada vees ja seda on lihtne puhastada

Omadused

15-aastane garantii Kliitori stimulatsioon tänu jõulisele vibratsioonile
12 eelseadistatud vibratsiooniseadistust nahasõbralik silikoon
veekindel (IPX7) Kasutada saab ka ilma rakenduseta
Redigeeritavad eelseadistatud programmid Lõputu programmide mitmekesisus tänu rakendusele
Vaikne režiim Liitiumioonaku
Kaasas on magnetiga USB-laadimiskaabel Kerge puhastada

Satisfyer Ultra Power Bullet 8: minivibraator kliitori intensiivseks stimulatsiooniks

Oma ekstravagantse väljanägemisega ei eristu Satisfyer Ultra Power Bullet 8 mitte ainult visuaalselt, vaid võimaldab ka eriti mitmekesist mängu: kasuta selle kitsast otsa kliitori punktstimulatsiooniks või lase selle painutatud pinnal hellitada oma kõige tundlikumaid kohti laiahaardeliselt. Vaatamata kitsale kujule ja väikesele suurusele pakub see minivibraator nagu kõik Satisfyer Ultra Power Bulletsi mudelid tugevaid ja sügavaid vibratsioone viie kiiruse ja seitsme vibratsioonimustriga, mida saab juhtida ka rakenduse Satisfyer Connect kaudu.

Väike sõber on ideaalne kaaslanekodust eemal ja saadab sind kõikjal – isegi duši all või vannis, kus see teeb sulle tänu veekindlale (IPX7) ehitusele mõnu ka vee all. Pärast intiimset naudingut saab Ultra Power Bullet 8 hõlpsasti puhastada veidikese seebi ja veega ning keskkonnasõbralikult laadida kaasasoleva USB-laadimiskaabli abil.

Uuendusliku äpijuhtimisega kuulvibraator

Androidi ja Apple iOS-i operatsioonisüsteemidele mõeldud tasuta rakenduse Satisfyer Connecti abil muutub mäng Ultra Power Bullet 8-ga veelgi lõbusamaks ja mitmekesisemaks: lisaks äpijuhtimisele saad ka ise vibreerimisprogramme luua või kuulvibraatori juhtimise partnerile üle anda. Kas soovid mõnuleda oma lemmikmuusika rütmis? Pole probleemi, sest äpp võimaldab Spotifys kõiki sinu lemmiklaule vibratsioonina tajuda.