Anas Triloogia Komplekt II

Anas Triloogia Komplekt II

33,50 €
Kogus

Kõik head asjad tulevad kolmekaupa, ka Anase triloogia RIANNE S-ilt. Kõigi jumalannade ema järgi nime saanud Anase triloogia kutsub avastama jumalannat enda sees. Võtke kontrolli nende kaunite, elegantsete naiste RIANNE S toodetega. Võtke uuesti ühendust oma soovidega, tundke end mugavalt oma kehas ja väljendage oma seksuaalsust.

RIANNE S mänguasjad ja tarvikud on hästi tuntud oma kvaliteedi ja stiili poolest. Seda silmas pidades esitleme Anase triloogiat!

Mask: see Veneetsia stiilis mask on mõeldud klassiga naistele. Mask on stiilne, seksikas ja graatsiline ning sobib suurepäraselt erilistel puhkudel kandmiseks. See on ülim aksessuaar, millega oma Casanovat üllatada ja võrgutada.

Booty plug: see meditsiinilisest silikoonist anaaltapp sobib eriti hästi algajale. Tänu oma väikesele suurusele on see ideaalne avastamata erogeensete tsoonide leidmiseks.

Nibude ehted: Rinnad on iga naise püha graal ja miks mitte muuta need kaunimaks nende armsate nibuehetega. Lõppude lõpuks on elu liiga lühike, et kanda igavaid ehteid.