Kuidas kondoomi peale panna

veebr 26, 2021

Kui soovid, et teie kondoom töötaks korrektselt pead seda õigesti kasutama. Õnneks on see väga lihtne. Siin on juhis mida peaksid teadma.


Kuidas kondoomi kasutada?

Rullige kondoomi peale, kui peenis on erekteerunud (kõva), kuid ENNE, kui see puudutab teie partneri suud või suguelundite piirkonda (häbeme, tupe, päraku, tuharate ja reie ülaosa) - ja kandke seda kogu seksimise aja. See aitab kaitsta teid suguhaiguste eest, mis levivad nahalt nahale puudutades. Samuti hoiab see ära kontakti ejakulatsiooniga (pre-cum), millel võivad olla suguhaiguse idud ja mis võivad harva sisaldada rasedust põhjustavaid spermatosoide.

1. Kondoomid säilib kaua, kuid alati tuleks kontrollida ümbrisele või karbile trükitud aegumiskuupäeva. Avage kondoomid ettevaatlikult, et te neid ei kahjustaks - ärge kasutage hambaid ega kääre.

2. Veenduge, et kondoom oleks õiget pidi valmis rullima: serv peaks olema väljastpoolt nii, et see näeb välja nagu väike müts ja see rullub kergesti lahti. Enne selle panemist saate selle lahti rullida, et veenduda, et see oleks õiget pidi. Kui panete kondoomi kogemata tagurpidi, ärge keerake seda ümber ega kasutage seda uuesti - kasutage uut kondoomid.

Lahti rullimata kondoom näeb välja nagu väike müts,

3. Pigistage kondoomi otsast ja asetage see peenisele. Jätke ülaosas veidi ruumi sperma kogumiseks. Kui te ei ole ümber lõigatud, võib olla mugavam oma eesnahk tagasi tõmmata, enne kui kondoom peenise otsa asetate ja alla rullite.

Pigista kondoomi otsast õhk välja

4. Rulli kondoom peenisele lahti.

Rulli kondoom peenisele

Enne selle rullimist võite kondoomi otsa panna paar tilka veepõhist või silikoonist libestit. Võite kondoomi välisküljele lisada ka rohkem määrdeainet, kui see on peenisel. (Veepõhine või silikoonliim võib seksi veelgi paremaks muuta ja see aitab kondoomide purunemist peatada.)

5. Seksi!

6. Pärast seemnepurset (sperma) hoidke kondoomi äärest kinni ja tõmmake peenis oma partneri kehast välja. Tehke seda ENNE, kui peenis läheb pehmeks, nii et kondoom ei läheks liiga lõdvaks ja laseb sperma välja.

Eemalda kondoom

7. Eemaldage kondoom ettevaatlikult oma partnerilt, et te neile spermat kogemata ei valaks. Visake kondoom prügikasti - ärge laske seda tualettruumist (see võib torusid ummistada).

Eemalda kondoom

Kondoome ei saa uuesti kasutada.  Samuti peaksite kasutama uut kondoomi, kui vahetate ühte tüüpi seksi teisele (nagu anaal tupele).

Ärge muretsege, kui kaotate kondoomi kandes erektsiooni (peenis muutub pehmeks) - see on ülimalt tavaline nähtus. Kui see juhtub, peaksite kondoomi vahetama. Võtke kondoom lihtsalt ära ja kui teie peenis on jälle kõva, rullige uus.