Parim kondoom algajale

märts 26, 2021

Õige kasutamise korral hoiab hea kondoom ära raseduse ja suguhaiguste leviku. Esmakordseks seksiks peavad kondoomid mugavalt sobima, et saaksite end partneriga täielikult nautida.

Kondoom peab olema õigest materjalist

Mehed kes pole varem kondoomi kasutanud võivad sel hetkel pead kratsida. Kondoom on kondoom, eks? Vale. 
Kondoome valmistatakse nüüd kolme tüüpi materjalidest: lateks, polüuretaan ja uuem materjal - polüisopreen. Tea vahet.

Lateksi on kasutatud põlvkondade kaupa ja see pärineb kummipuu taimest. Seetõttu nimetakse kondoomi vahel ka “kummiks”. Aastate jooksul on tootjad vaeva näinud ja et luua uusi tekstuure, aistinguid ja erineva paksusega latekskondoome. Algajana unustage need fancyd lisad ja jääge tavaliste kondoomide juurde. Mõned mehed ja naised on siiski lateksi suhtes tundlikud. Selle kindlaks teadmiseks on osta odav libestita kondoom ja hõõruda seda vastu nahka. Kui teil pole allergilist reaktsiooni võite kasutada lateksit. Tundlikkusega inimeste reaktsioonid võivad ulatuda lihtsatest nõgestõvest ja löövetest kuni näo ja keele turse äärmuseni, kus te ei saa hingata. (Kui see juhtub, pöörduge viivitamatult arsti poole.)

Polüuretaankondoomid on hea alternatiiv inimesele kellel on tundlikkus lateksi suhtes. Materjal on tõesti õhuke selge plastik. Nad on sama usaldusväärsed kui lateks ja mõned mehed kes pole lateksi suhtes tundlikud meeldivad neile rohkem. Need tunduvad õhemad ja tugevamad kui latekskondoomid ja nad ei sobi nii tihedalt. Need juhivad kehasoojust paremini kui lateks ja võivad seega suurendada teie üldist kogemust. On ka negatiivne külg. Neil puudub lateksi venitusvõime. Kui kondoom on liiga lotendav, võib see seksi ajal libiseda. Samuti on need kallimad kui latekskondoomid.

Polüisopreen on tegelikult lateksi alternatiivne vorm, kuid seda toodetakse nii et see ei sisaldaks ärritust soodustavaid allergeene. Võrreldes polüuretaankondoomidega tunduvad need palju nahasemana kuna on pehmemad - ja pole plastist. Need venivad paremini kui polüuretaan, mis tähendab, et need võivad paremini istuda.

Nüüd tunnete materjale. Otsustage millist materjali soovite oma esimese kondoomikogemuse saamiseks proovida.


Kuidas valida algaja kondoomi

Tea oma suurust

Algaja võib imestad, millest siin räägitakse. Üks suurus sobib ju kõigile meestele! Kas üks teksapaar sobib kõigile meestele? Kas üks kampsun sobib kõigile meestele? Saite pihta?
Mehi on igasuguse kuju ja suurusega nii ka kondoome. Kui teate oma suurust on teil mõned võimsad teadmised.

Niisiis, võta üks hetk ja haara mõõdulint. Samuti on palju kaubamärgiga seotud veebisaite kus on mõõteseadmed mida saate printida. Pidage lihtsalt meeles, et ükskõik milline mõõdetav suurus võib olla nende kondoomide jaoks. Igal tootjal on oma suurusjuhised.

Kondoome müüakse pikkuse ja ümbermõõdu (paksuse) järgi. Kliiniliste kohtade järgi on enamik mehi püsti olles nelja kuni üheksa tolli vahel. Samuti on vööümbermõõt tavaliselt vahemikus üks kuni kaks tolli. Kui mõõdate oma peenise ümbermõõtu, soovite joonistada täpsete mõõtmetega ringi. Seejärel mõõtke üle keskpunkti ja saate oma ümbermõõdu.

Pidage meeles, et peate mõõtma erekteerunud peenise. Ei ole hea mõõta lõtva. Kui lõpetate kondoomi proovimise, mis on teie parameetrite piires ja tunnete, et kondoom on otsas liiga kitsas on kondoome tehtud, kus ümbermõõt on aluses vähem kui peas. See peaks paremini sobima ja tekitama rohkem sensatsiooni.

Kui olete pikem kui üheksa tolli, lühem kui neli tolli või jätate vööümbermõõdu märkamata, pole vaja karta, et kuidagi kaotate. Enamik tootjaid pakub spetsiaalse suurusega kondoome.

Võite olla üllatunud, kui saate teada, et isegi kogenud kasutajad kurdavad ebakorrapärase sobivuse üle. Ühes hiljutises 3000 mehe uuringus väitsid pooled mehed, et “tavaline kondoom” ei sobi. 15 protsenti ütles, et nad on liiga kottis ja veel 25% ütlesid, et nad on liiga kitsad. Sellest rühmast 10% ütles, et nad olid liiga kitsad.

Teadmine on jõud. Teate oma suurust ja teil on õigus osta endale sobiv kondoom.

Õige viis kondoomi peale panemiseks

See ei ole raketiteadus. Alguses on vaja lihtsalt natuke harjutamist. Kodus harjutamiseks saate osta väga odavaid kondoome. Kui tunnete, et te ei saa endale lubada neid ainult harjutamiseks, on kogukondades palju kohti, kust saate neid tasuta hankida.

Ärge oodake, et tasuta teenused oleksid erilised. Need on tavalised kondoomid. Need sobivad ideaalselt enne valitud kondoomi ostmist harjutamiseks.

  • Tekitage erektsioon.
  • Avage kondoomi pakend. Ärge rebige seda hammaste ega küüntega, sest see võib kondoomi kahjustada.
  • Kui te ei ole ümber lõigatud, on parem eesnahk tagasi tõmmata.
  • Kui tegelete eelmänguga pange oma kondoom peale enne, kui puutute kokku naise tupe või seda ümbritseva piirkonnaga. Muidu võite tema kehavedelikest nakkusi saada.
  • Kui teie kondoomil on reservuaari ots või nibu ots, annab see teile spermale lisaruumi ilma et peaksite lekke pärast muretsema. Enne kondoomi lõpuni veeretamist peate siiski õhu otsast välja pigistama.

Pärast seksi peate enne oma peenise pehmeks muutumist partnerist väljuma muidu võib kondoom maha libiseda. Peaksite kondoomi hoidma alumist otsa ja aeglaselt välja tõmbama. Mõnele mehele meeldib enne selle välja viskamist kondoomi ots sõlmesse siduda. Võite selle paberisse mähkida, kui soovite olla diskreetne, kuid ärge visake kasutatud kondoomi tualetis. Üldiselt ei ole need keskkonnasõbralikud ja võivad torustiku ummistada.

Kuidas kondoomi peale panna juhendi leia siit.

Tea termineid

Esimest kondoomi ostes näete üsna palju erinevaid segadust tekitavaid termineid. Siin on lühike sõnastik ja määratlus:

Tekstuuritud kondoomidel on ribid, naastud ja täpid. Need on loodud, et anda naistele rohkem aistinguid. Neid sooviksite kasutada ainult siis, kui olete mõnda aega partneriga koos olnud ja soovite temale vaheldust. Need on loodud, et naine saaks kiiremini orgasmi.

Tundlikud kondoomid on tehtud keskmisest õhemast kondoomist ja väidetavalt pakuvad mõlemale partnerile lisatundlikkust.

Eriti tugevad kondoomid on paksemad kui keskmine kondoom. Need kondoomid on neile kes tegelevad anaalseksiga ja tahavad lisa tugevust.

Magnumi suurused on alati suuremad. Samuti on XL ja XXL suurused.

Snugger fit suurus on mõeldud mehele, kes on keskmisest väiksem. Kui peaksite neid vajama ja otsite jaemüügikohta, pole mõiste „mugavalt sobiv” nii ilmne kui VÄIKESED.

Kontuuriga kondoomid on peenise loomulikke kontuure järgivad. Enamik kondoome on sirged ja kontuurjoon võib paremini sobida, muutes selle kogemuse palju paremaks

Climaxi kontroll kondoomide kondoomi otsas on peenise pead tundetuks muutev lahus. See pole asi mida soovite esimest korda katsetada.

Soojendavad kondoomid peaksid mõlema partneri jaoks genitaale rohkem soojust juhtima. Jällegi see ei ole see, millega esimest korda mängida. Võib juhtuda, et teie või teie partner võivad olla määrdeaine suhtes tundlikud.

Selleks on tootjad valmistanud maitsestatud kondoome paljudes puuviljamaitsetes. Need blokeerivad lateksi maitset. Samuti on olemas spetsiaalsed tammid, mis on valmistatud väga asjast lateksitükist, mis on maitsestatud.

Lisainformatsioon

Iga kord, kui seksite peaksite alati kasutama uut kondoomi. Kondoome ei saa uuesti kasutada. Kui neid kasutatakse vastavalt seksuaalvahekorrale iga kord, kui seksite, on nad raseduse ennetamisel 98% tõhusad.

Kui kasutate täiendavat libestit saate kasutada ainult lateksi- ja polüisopreenist kondoomidega veepõhiseid määrdeid. Kui kasutate õlipõhjaga toodet, näiteks losjooni või vaseliini võib lateks kahjustuda. Polüuretaankondoomidega saate kasutada mõlemat. Plastiku omadused ei halvene.

Kondoome peate hoidma jahedas ja kuivas kohas. Liiga sageli jätavad mehed nad rahakotti ja kui D-Day tuleb saavad nad teada, et lateks on kuivanud ja muutunud rabedaks. Pöörake tähelepanu ka aegumiskuupäevale. Kondoomidel on aegumiskuupäevad täpselt nagu piimapakil.