Satisfyer Hot Passion Connect App
  • Satisfyer Hot Passion Connect App
  • Satisfyer Hot Passion Connect App
  • Satisfyer Hot Passion Connect App
  • Satisfyer Hot Passion Connect App

Satisfyer Hot Passion Connect App

60,95 €
Kogus

Satisfyer Hot Passion anaalvibraator oma suure varrega stimuleerib eesnääret tugevate vibratsioonide ja stimuleeriva soojusfunktsiooniga. Pehme silikoonpind erutab teid oma pehme puudutuse ja loomuliku tundega.

free_app.png Ühildub Satisfyeri tasuta äpiga, mis on saadaval nii iOS-ile kui ka Androidile
silicon.png Sensuaalne soojendusfunktsioon koos vibratsioonidega tagab intensiivse stimulatsioonielamuse
stamina.png Sobib igale soole

Omadused

15-aastane garantii Mõnus stimulatsioon vibratsiooni ja soojuse abil
Sobib igale soole Sensuaalne eesnäärme stimulatsioon
Kehasõbralik silikoon Veekindel (IPX7)
Saab kasutada ka ilma rakenduseta Redigeeritavad eelseadistatud programmid
Lõputu valik programme äpis Sosinrežiim
Liitiumioonaku Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel
Lihtne puhastada

Satisfyer Hot Passion: rakendusega juhitav mitmekülgne soojendav vibraator

Valmistu eriti kuumadeks tundideks – Satisfyer Hot Passioniga! Mahuka, kumera kuju ja ümara otsaga anaalvibraator otsib sinu P-punkti, et seda ulatuslikult stimuleerida. Soojusfunktsiooniga, mis soojendab vibraatorit 39 kraadini, muutub tunne eriti realistlikuks ja autentseks – samuti elavneb sinu vereringe, mis muudab stimulatsiooni veelgi intensiivsemaks. 12 eelseadistatud vibratsiooniprogrammi tagavad ka kuumad vibratsioonid ja neid saab hõlpsasti juhtida juhtpaneeli kaudu. Isegi metsikutel hetkedel on sul kuuma eesnäärmemassaaži ajal tänu kinnitusrõngale kõik kontrolli all.

Tänu oma mahukale kujule sobib Satisfyer Hot Passion ka G-punkti stimuleerimiseks: soojendav vibraator on unisex ja seda saavad kasutada kõik sood. Palun puhasta ja desinfitseeri vibraator põhjalikult, kui soovid seda pärast anaalset stimulatsiooni vaginaalselt kasutada.

Loomingulised trikid Satisfyer Hot Passioniga rakenduse juhtimisega

Ole loominguline ja ühenda Satisfyer Hot Spot iOS-i ja Androidi jaoks mõeldud tasuta rakendusega Satisfyer Connect: naudi funktsioone, nagu oma vibratsioonimustrite loomine, lase soojendaval vibraatoril Spotifys oma lemmikhittide rütmis vibreerida või anna juhtimine üle oma kallimale.

Oma kehasõbralikust kvaliteetsest silikoonist valmistatud pehme pinnaga on rakendusega juhitav Satisfyer Hot Passion teie naha suhtes eriti õrn. Veekindla (IPX7) ehitusega ei karda see seiklusi isegi duši all või vannis. Pärast tundidepikkust naudingut saab akud kaasasoleva USB-laadimiskaabliga uuesti täis laadida.