Durex Pleasure Mix 40

Durex Pleasure Mix 40

32,70 €
Kogus

Toote omadused

Kondoomi omadus: Täppidega tekstuur Täppidega tekstuur. Kondoom kaetud täpikestega tagamaks veelgi suurema naudingu mõlemale partnerile.
Kondoomi omadus: Ribidega tekstuur Ribidega tekstuur. Kondoom kaetud soonelise tekstuuriga tagamaks veelgi suurema naudingu mõlemale partnerile.
Kondoomi omadus: Stimuleeriva geeliga Stimuleeriva geeliga. Kondoom on kaetud stimuleeriva geeliga, et anda soojendav, jahutav või kihelev tunne, mis suurendab tundlikkust, andes erinevate tunnete lained, et kiirendada ja suurendada orgasmide sagedust ja intensiivsust.

Pakis on 40 kondoomi

Sellest Durex Pleasure Mix pakist leiate kahte erinevat tüüpi stimuleerivat kondoomi.

20 x Durex Intense kondoomi

Kondoom on kaetud Desirex erutava stimuleeriva geeliga, et tugevdada naise orgasme. Kondoom, mis päriselt teeb mõlema seksi paremaks!
Naisele – stimuleerivate ribide ja täppidega tekstuur, kaetud Intense geeliga , et anda soojendav, jahutav või kihelev tunne, mis suurendab tundlikkust, andes erinevate tunnete lained, et kiirendada ja suurendada orgasmide sagedust ja intensiivsust. 

20 x  Durex Pleasure Me kondoomi

Durex Pleasure Me (Pleasuremax) kondoomid suudavad kindlustada stimulatsiooni Sulle ja Sinu partnerile. Spetsiaalne kujuga kondoomil on ribid ja täpid. Ribid asuvad kondoomi alumisel poolel, et stimuleerida g-punkti.