Feromooniparfüüm meestele Confidence 10 ml
  • Feromooniparfüüm meestele Confidence 10 ml
  • Feromooniparfüüm meestele Confidence 10 ml
  • Feromooniparfüüm meestele Confidence 10 ml

Feromooniparfüüm meestele Confidence 10 ml

23,95 €
Kogus

"Confidence" on spetsiaalselt loodud meestele, kes soovivad naiste tähelepanu püüda. On aeg näidata oma seikluslikku poolt, versiooni sinust, kes jääb rahulikuks, lahedaks ja kogutuks, olenemata olukorrast. Avalda oma naistele muljet oma võludega, kasutades "Confidence".

Muskaatide lõhnade kombinatsiooni toetavad jasmiini ja mee nüansid, see parfüüm toob esile sinu parimad omadused. Feroomoonidega rikastatuna pöörad kõikjal pead, olgu sul siis armastuse otsingul, püüdes luua ehtsaid sidemeid või pakkudes oma partnerile midagi uut.

Soovitame seda kanda igapäevase parfüümina, see mitte ainult ei näita sinu omadusi, vaid aitab sul end paremini tunda, täiendades sinu igapäevast välimust ja valmistades sind eduks ette. Confidence on täiuslik lõhn, mis suurendab igat meest julgust.

Ülemised ja keskmised noodid, muskaatide segu meest ja rikastavad tsitruselisi elemente. Uus aromaatne sensatsioon laieneb alusnootides tänu vastupandamatule jasmiinile ja pehmetele vanilje infusiooni nootidele, rikkale, inspireerivale ja ahvatlevale materjalile, mis loob sügavalt intensiivse ja seiklusliku aroomi.

Eye of Love parfüümid edastavad elegantse võrgutamise meeleolu, inspireerituna mehest, kes tõmbab ligi loomuliku magnetismiga, võrgutab ilma provokatsioonita ja ühendab autentsuse lihtsusega. Uus puidune lõhn, "Confidence", äratab tugeva, kuid vaevatu võrgutamise meeleolu.