Satisfyer G-Spot Flex 3
  • Satisfyer G-Spot Flex 3
  • Satisfyer G-Spot Flex 3
  • Satisfyer G-Spot Flex 3
  • Satisfyer G-Spot Flex 3
  • Satisfyer G-Spot Flex 3
  • Satisfyer G-Spot Flex 3

Satisfyer G-Spot Flex 3

43,95 €
Kogus

Meie G-Spot Flex 3 pakub paindlikkust ja kuuma stimulatsiooni mitmes kuumas kohas. Tänu painduvale varrele saab selle muuta G-punkti vibraatorist jänkuvibraatoriks, stimuleerides samal ajal intensiivse vibratsiooniga kliitorit ja G-punkti.

Main-Feature-Icons_Gray_Bendable7AgaeYCOJIi4x Anatoomiliselt optimaalne: tänu reguleeritavale stimulatsiooninurgale
Main-Feature-Icons_Gray_G-Spot Loodud spetsiaalselt G-punkti intensiivseks stimuleerimiseks
Main-Feature-Icons_Gray_Silicone Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline

Omadused

15-aastane garantii Paindlik vorm
Ideaalne G-punkti stimuleerimiseks Kehasõbralik silikoon
Veekindel (IPX7) 12 vibratsiooniprogrammi
Liitiumioonaku Sosinrežiim
Kaasas USB-magnetlaadimiskaabel

Kohandatav vibraator erilisteks hetkedeks

Mida sa täna tahaksid? Painduva G-Spot Flex 3 abil ei pea sa valima erinevate armastajate vahel, sest see inspireerib nii G-punkti kui ka jänkuvibraatorina. Ümara otsaga mahukas vars täidab sind ja stimuleerib sinu G-punkti – tänu sisemisele traadile saab stimulatsiooninurka optimaalselt kohandada vastavalt sinu vajadustele. Aga kui soovid rohkemat, võib vibraatori painutada jänkuks, mis hellitab oskuslikult ja sünkroonselt kliitorit ja G-punkti. Lase 12 vibratsiooniprogrammil ja kahel võimsal mootoril end mõnusatesse kõrgustesse kanda!

Elegantne disain ja lai funktsionaalsus

Käepideme šikk metallist kaunistus ja värviplokkide disain muudavad selle vibraatori elegantseks pilgupüüdjaks. Siidise silikooniga ümbritsetud ümarate nurkadega painduv vibraator on nahale õrn ja sukeldub sinusse. Tänu veekindlale (IPX7) ehitusele hellitab kuum kaaslane sind ka duši all, vannis või muudes niisketes kohtades. Las kirglikud mängud algavad!