Satisfyer Pearl Diver
  • Satisfyer Pearl Diver
  • Satisfyer Pearl Diver
  • Satisfyer Pearl Diver

Satisfyer Pearl Diver

40,62 €
Kogus

Satisfyer Pearl Diver oma mängulise pärlikarbikujulise disainiga tagab kliitori sensuaalse stimulatsiooni. 2 mootorit, survelainete ja vibratsiooni kombinatsioon ning kompaktne disain muudavad selle ideaalseks kaaslaseks liikvel olles.

free_app.png Kliitori samaaegne stimulatsioon survelainete ja vibratsiooni abil
silicon.png Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline
stamina.png Tänu veekindlale (IPX7) pinnale saab seda lelu ohutult vees kasutada ja seda on lihtne puhastada

Omadused

15-aastane garantii 11 survelaine intensiivsust + 12 vibratsiooniprogrammi
2 eraldi juhitavat mootorit Kehasõbralik silikoon
Veekindel IPX7 Sosinrežiim
Lihtne puhastada Liitiumioonaku
Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel

Satisfyer Pearl Diver: pealepandav vibraator survelainete ja vibratsiooniga

Satisfyer Pearl Diver hellitab kliitorit 2 eraldi juhitava mootori ja survelainete ning vibratsiooniga. Vibraatori pea sobitub tihedalt sinu naudingupärli ümber ja on valmistatud kehasõbralikust silikoonist, mis on hügieeniline ja nahale õrn. Saad valida 11 survelaine ja 12 vibratsiooniprogrammi vahel, mida saab omavahel kombineerida ja mis seega ei jäta midagi soovida.

Survelaine vibraator on mängulise pärlikarbikujulise disainiga ja sobib seetõttu ideaalselt algajatele. Tänu oma kompaktsele kujule mahub pealepandav vibraator mugavalt kätte. Lisaks saab seda reisil või liikvel olles hõlpsasti kaasas kanda ning see ei võta käekotis või kohvris palju ruumi.

Veekindel (IPX7) survelaine vibraator

Nagu pärlisukeldujale kohane, ei pelga Satisfyer Pearl Diver ka niisket keskkonda. Survelaine vibraator on veekindel (IPX7) ja pakub sensuaalset kliitori stimulatsiooni ka duši all või vannis. Pärast tundidepikkust mängimist saab seda pesta sooja vee all pehme seebiga. Sisseehitatud akusid saad kaasasoleva USB-laadimiskaabliga uuesti täis laadida.