Satisfyer Curvy Trinity 5+ Connect App
  • Satisfyer Curvy Trinity 5+ Connect App
  • Satisfyer Curvy Trinity 5+ Connect App
  • Satisfyer Curvy Trinity 5+ Connect App

Satisfyer Curvy Trinity 5+ Connect App

65,95 €
Kogus

Survelaine-, pealepandava ja G-punkti vibraatori kombinatsioon muudab silikoonist valmistatud Satisfyer Curvy Trinity 5+ Connect Appi mitmekülgseks armastajaks. Juhtimine tasuta äpiga Satisfyer Connect pakub sulle veelgi rohkem mitmekesisust.

free_app.png Ühildub Satisfyeri tasuta äpiga, mis on saadaval nii iOS-ile kui ka Androidile
silicon.png Kliitori stimulatsioon vibratsiooni ja survelainete abil, G-punkti stimulatsioon vibratsiooni abil
stamina.png Tänu veekindlale (IPX7) pinnale saab seda lelu ohutult vees kasutada ja seda on lihtne puhastada

Omadused

15-aastane garantii Kliitori stimulatsioon vibratsiooni ja survelainete abil, G-punkti stimulatsioon vibratsiooni abil
2 eraldi juhitavat funktsiooni Lõputu valik programme äpis
Redigeeritavad eelseadistatud programmid Saab kasutada ka ilma rakenduseta
Veekindel (IPX7) Kehasõbralik silikoon
Sosinrežiim Liitiumioonaku
Lihtne puhastada Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel

Satisfyer Curvy Trinity 5+ Connect App: äpi teel juhitav mitmekülgne vibraator

Satisfyer Curvy Trinity 5+ Connect App avaldab muljet oma mitmekülgsusega, tasuta Satisfyer Connect App'i rakenduse juhtimisega ja kolme jõumootoriga, mis varustavad kõiki sinu kuumi kohti võimsate vibratsioonide või surisevate rõhulainetega! Kumera kuju ja 2 eraldi juhitava funktsiooniga saad valida G-punkti ja kliitori stimulatsiooni vahel: Kasuta seda toote keskel asuva kontaktpinnaga pealepandava vibraatorina, et hellitada oma naudingupärlit stimuleerivate vibratsioonidega - või kasuta rõhulainefunktsiooni ja naudi sensuaalset survet tänu Air Pulse tehnoloogiale. Kas sa ihkad G-punkti stimulatsiooni? Siis tabab lapik, kooniline ots otse sinu kuuma punkti ja pakub sügava vibratsiooniga sensuaalseid kõrghetki.

Eelseadistatud 11 survelainet ja 12 vibratsiooniprogrammi saab eraldi juhtida ja omavahel kombineerida. Satisfyer Connect rakendusega saad oma soolosessioonil veelgi rohkem vaheldust nautida: loo vibratsioonidisaineriga oma rütme, ühenda oma Spotify konto ja tule oma lemmiklaulu taktis või lase oma kallimal oma Satisfyerit interneti kaudu juhtida ükskõik kust maailmas. Äpp on tasuta saadaval iOS-i ja Androidi jaoks."

Milliseid muid eeliseid pakub Satisfyer Curvy Trinity 5+ Connect App?

Kuna reguleeritav peeniserõngas on valmistatud kehasõbralikust, meditsiinilisest silikoonist, on see eriti elastne ja painduv. Lisaks on rõngas veekindel (IPX7) ja seda saab kasutada ka duši all või vannis. Selle sisseehitatud akusid saab laadida kaasasoleva USB-laadimiskaabliga.