Satisfyer Pro 2 Generation 2
  • Satisfyer Pro 2 Generation 2
  • Satisfyer Pro 2 Generation 2
  • Satisfyer Pro 2 Generation 2

Satisfyer Pro 2 Generation 2

49,95 €
Kogus

Meie klassikaline ja stiilne Pro 2 Generation 2 tutvustab meie patenteeritud õhuimpulsstehnoloogiat, mille eesmärk on erutada teie kliitorit naudingute tipuni. Vaevukuuldava mootori ja pehme silikoonpeaga Pro 2 Generation 2 viib teid iha ja õndsuse reisile.

air pulse Stimuleerib kliitorit intensiivsete rõhulainete abil ilma otsese kontaktita
silicon.png Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust ja meditsiinilisest silikoonist, mis on katsudes sile ning äärmiselt hügieeniline
silicon.png Tänu veekindlale (IPX7) viimistlusele saab seda mänguasja ohutult kasutada vees ja seda on lihtne puhastada

Omadused

11 rõhulaine intensiivsust Vaikne režiim
Veekindel IPX7 Nahasõbralik silikoon
Kerge puhastada Liitiumioonaku
15 -aastane garantii Kaasas on magnetiga USB-laadimiskaabel

Satisfyer Pro 2 Generation 2: Orgasmigarantiiga survelainevibraator 

Satisfyer Pro 2 Generation 2 on varustatud uuendusliku Satisfyer Airpulse‘i tehnoloogiaga, mis hellitab kliitorit erinevate survelainetega alates õrnast kuni intensiivseni. Tänu oma pingeküllasele pulseerimisele on seda müüdud juba miljoneid eksemplare. Selle praktilise müügihiti abil saad kogeda plahvatuslikke orgasme ega saa sellest kunagi küllalt. Mitte kunagi varem pole olnud seksuaalse heaolu tasakaalu hoidmine nii lihtne.

Millised on Satisfyer Pro 2 Generation 2 eelised?

Lisaks senikogematutele kõrghetkedele pakub järgmise põlvkonna Satisfyer Pro 2 Generation 2 optimeeritud nupudisaini, millega saad liikuda üheteistkümnel erutaval survelaineastmel. Peale selle on seade veekindel ning seda saab tänu sosinvaiksele mootorile diskreetselt vannis või linade vahel kasutada. Praktiline USB-laadija laeb akut lihtsalt ning seab sinu Satisfyer Pro 2 Generation 2 valmis järgmisteks erutavateks tundideks. Veel meeletuma kogemuse saamiseks võid kasutada veepõhist libestit – Satisfyeri libestid on mõeldud spetsiaalselt nende toodete jaoks ning suurendavad mõnu veel enam.

Hügieenilisest silikoonist pehme pea on suurem ja laiem, haarates kliitori veel paremini endasse ning kinkides sulle ainulaadseid elamusi. Peale selle on seda vee ja seebiga või steriilse eripuhastusvahendiga lihtne puhastada. Oleme oma mõnutegijate kvaliteedis nii kindlad, et anname sulle 15-aastase garantii. Mis takistab sul veel seda uskumatult erutavat toodet kasutama hakkamast?