Satisfyer Pro To Go 2
  • Satisfyer Pro To Go 2
  • Satisfyer Pro To Go 2
  • Satisfyer Pro To Go 2
  • Satisfyer Pro To Go 2
  • Satisfyer Pro To Go 2

Satisfyer Pro To Go 2

49,95 €
Kogus

Kahe mootoriga Satisfyer Pro To Go 2 rõõmustab vibratsiooni ja survelainete sensuaalse kombinatsiooniga. Kompaktne vibraator on valmistatud silikoonist ja sobib ideaalselt reisimiseks.

air pulse Kliitori samaaegne stimulatsioon survelainete ja vibratsiooni abil
silicon.png Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline
silicon.png Tänu veekindlale (IPX7) pinnale saab seda lelu ohutult vees kasutada ja seda on lihtne puhastada

Omadused

15-aastane garantii Kliitoristimulatsioon survelainete ja vibratsiooni abil
Kehasõbralik silikoon Veekindel (IPX7)
11 survelaine intensiivsust + 12 vibratsiooniprogrammi 2 eraldi juhitavat mootorit
Sosinrežiim Lihtne puhastada
Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel Liitiumioonaku

Survelainevibraator liikvel olemiseks: Satisfyer Pro To Go 2

Satisfyer Pro To Go 2 on ideaalne reisikaaslane ja võrgutab sind ja sinu kliitorit pulseerivate survelainete ja intensiivsete vibratsioonidega! 11 survelaine intensiivsust ja 12 vibratsioonirežiimi juhivad 2 võimsat mootorit ja neid saab vastavalt tujule omavahel kombineerida – lugematud võimalikud kombinatsioonid, alates õrnast kuni intensiivseni!

Pealepandava vibraatori ovaalne kuju mahub mugavalt kätte ja seda täiustavad elegantsed detailid tagaküljel. Tänu oma kompaktsele suurusele saab Pro To Go 2 ruumi säästmiseks transportida kohvris või kotis ning see on sinuga kaasas kõikidel reisidel.

Sensuaalne kliitoristimulatsioon

Paindlikust, kehasõbralikust silikoonist valmistatud pind avaldab muljet õrna tunnetusega ja on nahale õrn. Survelainevibraator saadab sind ka duši all või vannis, kuna see on veekindlale (IPX7). Pärast ennastunustavat mängimist saab vibraatori puhastada sooja vee ja õrna seebiga ning seejärel laadida kaasasoleva USB-laadimiskaabli abil.