Satisfyer Vulva Lover 1
  • Satisfyer Vulva Lover 1
  • Satisfyer Vulva Lover 1
  • Satisfyer Vulva Lover 1
  • Satisfyer Vulva Lover 1
  • Satisfyer Vulva Lover 1

Satisfyer Vulva Lover 1

55,95 €
Kogus

Kompaktse kuju ja elastsest silikoonist valmistatud laia kontaktpinnaga Satisfyer Viva La Vulva 1 stimuleerib kliitorit ulatuslikult ja intensiivselt. Käepideme madalad vibratsioonid tagavad mugava kasutamise.

Main-Feature-Icons_Gray_Air-Pulse-Vibration-2in1 Võimsad vibratsioonimustrid tagavad intensiivse kliitori stimulatsiooni
Main-Feature-Icons_Gray_Vibration Madal vibratsioon käepidemel
Main-Feature-Icons_Gray_Silicone Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline

Omadused

15-aastane garantii 12 vibratsiooniprogrammi
Kehasõbralik silikoon Veekindel (IPX7)
Sosinrežiim Liitiumioonaku
Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel Lihtne puhastada

Satisfyer Viva La Vulva 1: kliitori stimulatsioon vibratsiooniga

Satisfyer Viva La Vulva 1 kompaktne disain tagab sensuaalse kliitori stimulatsiooni. Pealepandav vibraator hellitab kliitorit kehasõbralikust pehmest silikoonist valmistatud ümara kontaktpinnaga, mis on nahale eriti õrn. Tänu oma suurele pinnale stimuleerib see eriti ulatuslikult. Vibraatori nutikas disain tagab, et vibratsioon kandub intensiivselt edasi sinu kuumadesse kohtadesse, samas kui käepideme vibratsioon jääb mugavaks kasutamiseks madalaks. Tänu praktilisele käepidemele on sul vibraatori üle alati kontroll.

Pealepandava vibraatori 12 vibratsiooniprogrammi ulatuvad õrnast kuni intensiivseni ning neid saab juhtida intuitiivse juhtpaneeli kaudu.

Milliseid eeliseid Satisfyer Viva La Vulva 1 veel pakub?

Viva La Vulva 1-ga on võimalikud ka kergemeelsed mängutunnid duši all või vannis: pealepandav vibraator on veekindel (IPX7) ja ei karda jahedat vett. Et vibraator oleks alati kasutusvalmis, saab sisseehitatud akusid kaasasoleva USB-laadimiskaabliga uuesti täis laadida.