Satisfyer Tropical Tip Connect App
  • Satisfyer Tropical Tip Connect App
  • Satisfyer Tropical Tip Connect App
  • Satisfyer Tropical Tip Connect App
  • Satisfyer Tropical Tip Connect App
  • Satisfyer Tropical Tip Connect App

Satisfyer Tropical Tip Connect App

55,95 €
Kogus

Satisfyer Tropical Tip Connect App hellitab kliitorit võimsate vibratsioonidega, mida saab ka äpi kaudu juhtida. Tänu mängulisele disainile sobib silikoonist vibraator ideaalselt uustulnukatele.

Main-Feature-Icons_Gray_Free-App Ühildub Satisfyeri tasuta äpiga, mis on saadaval nii iOS-ile kui ka Androidile
Main-Feature-Icons_Gray_Vibration Võimsad vibratsioonimustrid tagavad intensiivse kliitori stimulatsiooni
Main-Feature-Icons_Gray_Silicone Valmistatud kvaliteetsest ülipehmest silikoonist, mis edastab intensiivselt tugevaid vibratsioone

Omadused

15-aastane garantii Ülitugev sügav vibratsioon
Lõputu valik programme äpis – redigeeritavad eelseadistatud programmid Kvaliteetne, pehme täissilikoon
Saab kasutada ka ilma rakenduseta Veekindel (IPX7)
Liitiumioonaku Lihtne puhastada
Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel Sosinrežiim

Satisfyer Tropical Tip Connect App: pealepandav vibraator kliitoristimulatsiooniks

Naudi kuuma puhkust troopikas rakendusega Satisfyer Tropical Tip Connect App! Kompaktne äpiga juhitav pealepandav vibraator hoolitseb sinu kliitori eest sügavate vibratsioonidega. Õrnades pastelsetes toonides mängulise tuukani disainiga vibraator leiab oma koha sinu kodus ning rõõmustab eriti algajaid ja uustulnukaid. Saad valida 12 vibratsiooniprogrammi vahel, mida on +/- nuppude abil lihtne juhtida ja vastavalt oma vajadustele kohandada.

Kas soovid mängus veelgi rohkem vaheldusrikkust? Siis ühenda pealepandav vibraator Androidi ja iOS-i tasuta rakendusega Satisfyer Connect, et saada lõputuid võimalusi: loo oma vibratsiooniprogramme, avasta erootilisi helilugusid, suhtle teiste kasutajatega või lase vibraatoril vibreerida oma Spotify lemmiklaulu rütmide taktis. Kuum!

Milliseid muid eeliseid Tropical Tip Connect App pakub?

Tänu ergonoomilisele kujule toetub vibraator stimulatsiooni ajal sinu kliitorile, tuues naudingut: pealepandava vibraatori kolmnurkne pea hellitab sinu naudingupärlit ülitäpselt. Kuna vibraator on valmistatud kehasõbralikust silikoonist, on see eriti hügieeniline ja nahal pehme. Nagu troopilisele linnule kohane, ei karda Tropical Tip Connect App tänu oma veekindlale (IPX7) viimistlusele ka duši all või vannis käimist. Pärast tundidepikkusi seansse saab akud kaasasoleva USB-laadimiskaabliga uuesti täis laadida.