Satisfyer Cutie Heart
  • Satisfyer Cutie Heart
  • Satisfyer Cutie Heart
  • Satisfyer Cutie Heart
  • Satisfyer Cutie Heart
  • Satisfyer Cutie Heart

Satisfyer Cutie Heart

39,95 €
Kogus

Satisfyer Cutie Heart võlub mängulise südamekujulise kompaktse disainiga, mis sobib ideaalselt kasutamiseks ka kodust väljas. 2 mootorit ning survelainete ja vibratsiooni kombinatsioon stimuleerivad kliitorit.

Main-Feature-Icons_Gray_Air-Pulse-Vibration-2in1 Kliitori samaaegne stimulatsioon survelainete ja vibratsiooni abil
Main-Feature-Icons_Gray_Silicone Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline
Main-Feature-Icons_Gray_Waterproof Tänu veekindlale (IPX7) pinnale saab seda lelu ohutult vees kasutada ja seda on lihtne puhastada

Omadused

15-aastane garantii 11 survelaine intensiivsust + 12 vibratsiooniprogrammi
2 eraldi juhitavat mootorit Kehasõbralik silikoon
Veekindel (IPX7) Sosinrežiim
Liitiumioonaku Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel
Lihtne puhastada

Satisfyer Cutie Heart: mänguline südamekujuline survelainevibraator

Survelainete ja vibratsiooni kombinatsiooni ning mängulise välimusega leiab Satisfyer Cutie Heart kiiresti koha teie südames: südamekujuline vibraator on varustatud 2 eraldi juhitava mootoriga, mis hoolitsevad sinu kliitori eest 11 survelaine- ja 12 vibratsiooniprogrammiga. Arvukad võimalikud kombinatsioonid pakuvad sulle erinevat intensiivsustaset – õrnast kuni intensiivseni.

Kasutamisel istub Satisfyer Cutie Heart tänu oma kompaktsele disainile mugavalt käes – seda on lihtne ka reisile kaasa võtta, sest see ei võta palju ruumi. Selle mänguline disain sobib eriti algajatele. Kuna pealepandav vibraator on valmistatud kehasõbralikust silikoonist, on see ka eriti hügieeniline ja nahale õrn.

Satisfyer Cutie Heart: veekindel (IPX7) ja laetav

Võta Satisfyer Cutie Heart vanni või duši alla ja lase sellel end seal hellitada: tänu veekindlale (IPX7) ehitusele pole see probleem! Pärast kasutamist võib survelainevibraatorit puhastada sooja vee ja pehme seebiga. Sisseehitatud akusid saad kaasasoleva USB-laadimiskaabliga uuesti täis laadida.