Telefoni äpiga juhitav Double Joy Partner Vibrator APP White

39,95 €
Kogus

See stimulaator on valmistatud kvaliteetsest meditsiinilisest silikoonist ja selle disain on ergonoomiline, paindlik ja sobib suurepäraselt paaridele. Sellel on 2 mootorit, mis tagavad intiimsed jagatud hetked, stimuleerides samal ajal klitorit ja lisades mõlemale naudingut.

Saate kujundada oma vibratsiooni, jagada seda rohkemate kasutajatega, kasutada ümbritseva müra vibratsiooniks muutmiseks mobiiltelefoni mikrofoni. Tänu sellele saate vibratsioonielementidena kasutada ka oma lemmiklugusid. Avastage nende programmeerimine, individuaalselt reguleeritavad vibratsiooniprogrammid, liikumistuvastus või ühendamine rohkemate mänguasjadega.

Saate oma mänguasjaga kasutada rakendust Satisfyer Conncet, platvormi, mis võimaldab interneti kaudu suhelda ning pakub põnevat otseülekande funktsiooni.

See revolutsiooniline uuendus võimaldab teil uurida sensuaalsete mängude kolmemõõtmelist maailma. Selle rakenduse kujundamisel pöörati suurt tähelepanu intuitiivsele juhtimisele, mis ei seganud kasutajat oluliselt: tundlik puutejuhtimine võimaldab lisaks olemasolevatele luua uusi, peente nüanssidega rütme ja vibratsioonimustreid.

See rakendus on saadaval Apple'i, Androidi, tahvelarvutite ja Apple'i kellade jaoks ning saab igakuiseid värskendusi ja pidevalt uusi funktsioone. Revolutsiooniline rakendus toetab arvukalt funktsioone, nagu puutetundlik programmeerimine, liikumisandurid, mitme mänguasja samaaegne juhtimine ja interaktiivne platvorm, tänu millele pole kaugus enam takistuseks.

Funktsioonid:

Stimulaator paaridele

Vibratsiooniga

Mobiilirakendusega (ühildub mis tahes nutitelefoni, tahvelarvuti, Apple'i kella ja Android-süsteemiga)

Vibratsiooni esitusloend

Ümbritsev vibratsioon

Sosina režiim

USB laetav

IPX7 veekindel

Kehale ohutu meditsiiniline silikoon