Satisfyer Candy Cane
  • Satisfyer Candy Cane
  • Satisfyer Candy Cane
  • Satisfyer Candy Cane
  • Satisfyer Candy Cane

Satisfyer Candy Cane

29,95 €
Kogus

Candy Cane sobib oma painduvate harude ja kahe mootoriga ideaalselt algajale. Tänu oma mitmekülgsusele sobib see kõigi erogeensete tsoonide ja koguni G-punkti vaheldusrikkaks stimuleerimiseks. 

air pulse Mitmekülgne sõrmevibraator kõigi erogeensete tsoonide stimuleerimiseks
silicon.png 12 mitmekesist ja võimsat vibratsiooniprogrammi
silicon.png Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust ja meditsiinilisest silikoonist, mis on katsudes sile ning äärmiselt hügieeniline

Omadused

15-aastane garantii 2 ülitugevat võimast mootorit
Veekindel (IPX7) Vaikne režiim
Liitiumioonaku Kaasas on magnetiga USB-laadimiskaabel
Kerge puhastada

Lugematud kasutusvõimalused Satisfyer Candy Cane‘iga

Satisfyer Candy Cane hellitab oma mitmekülgsete kasutusvõimalustega ühtviisi hästi nii algajaid kui ka kogenud tegijaid: tänu oma ergonoomilisele kujule ja painduvates harudes olevale kahele võimsale mootorile täiendab see ideaalselt nii soolo- kui ka paarismänge ning sobib kõigile sugudele. Satisfyer Candy Cane‘i võib kasutada näiteks kliitorivibraatorina, kuid liikuvaid harusid võib G-punkti masseerimiseks ka sisestada. Samuti sobib see näiteks rinnanibude, lahkliha või muude erogeensete tsoonide punktstimulatsiooniks. Hoolimata väiksusest on tegemist tõeliselt jõulise tegijaga: süütu sõrmevibraatori nahas mõnumeister keerab sind sügavate ja jõuliste vibratsioonidega kiiresti ümber sõrme.

Satisfyer Candy Cane: õrnast silikoonist veekindel sõrmevibraator

Satisfyer Candy Cane on valmistatud kehasõbralikust silikoonist, mis on eriti hügieeniline ja vaimustavalt meeldiva pinnaga.

Loomulikult on sõrmevibraator veekindel (IPX7) ning seda saab kasutada ka duši all või vannis − lisaks on see hõlpsasti puhastatav. Erinevalt enamikust teistest sõrmevibraatoritest ja algajatele mõeldud toodetest on Satisfyer Candy Cane‘il sisseehitatud akud, mida saab laadida kaasasoleva USB-laadimiskaabliga.