Satisfyer Spectacular Duo
  • Satisfyer Spectacular Duo
  • Satisfyer Spectacular Duo
  • Satisfyer Spectacular Duo

Satisfyer Spectacular Duo

30,45 €
Kogus

Silikoonist Satisfyer Spectacular Duo kaks rõngast tekitavad peenisel ja munanditel verepaisu. Kliitoristimulaator loob lisastimulatsiooni. Pilkupüüdev futuristlik disain muudab peeniserõnga tõeliseks pilgupüüdjaks.

free_app.png Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline
silicon.png Parem vastupidavus tänu peenise ja munandite samaaegsele verepaisuefektile
stamina.png Sobib ideaalselt paaridele

Omadused

15-aastane garantii Ülitugev sügav vibratsioon
12 vibratsiooniprogrammi Kehasõbralik silikoon
Veekindel (IPX7) Sosinrežiim
Liitiumioonaku Lihtne puhastada
Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel

Mida Satisfyer Spectacular Duo teha oskab?

Pane ennast valmis suurepäraseks naudinguhetkeks: Satisfyer Spectacular Duo on silikoonist valmistatud kvaliteetne peenise- ja munandirõngas, mis tekitab armumängu ajal intensiivsemad aistingud ja parandab lisaks ka sinu vastupidavust. Sisemine rõngas ümbritseb sinu peenist, välimine munandirõngas aga selle kaht kaaslast, luues erutava verepaisuefekti. Samal ajal hellitatakse kallimat peeniserõnga vibreeriva kliitoristimulaatoriga – tänu oma suurusele pakub see eriti laiahaardelist stimulatsiooni. 12 vibratsiooniprogrammi saab hõlpsalt juhtida küljel asuva nupu One Touch Button abil.

Satisfyer Spectacular Duo: vibreeriv silikoonist peeniserõngas

Oma sportliku, neoonvärvi kujundusega paistab Satisfyer Spectacular Duo silma visuaalselt ja äratab kõigi tähelepanu. Samal ajal hiilgab see ka oma kvaliteetse materjali poolest: kehasõbralikust silikoonist valmistatud lelu on eriti hügieeniline. Kas soovid ka põnevaid hetki jahedas vees? Pole probleemi, tänu veekindlale ehitusele (IPX7) võid Satisfyer Spectacular Duo võtta ka duši alla või vanni. Seejärel puhasta seda leige vee ja veidikese õrna seebiga ning kasuta desinfitseerimiseks ka spetsiaalset lelupuhastusvahendit. Kui peeniserõnga jõud ühel hetkel raugeb, saad selle hõlpsasti täis laadida kaasasoleva USB-laadimiskaabli abil.