Durex Massage Lube Aloe Vera

Durex Massage Lube Aloe Vera

9,66 €

(57,97 € liiter)

Kogus

Kogus pudelis: 200ml

Massage Lube Aloe Vera on kõige populaarsem oma seeriast. See sisaldab rahustavat aaloet, et aidata lõõgastava massaaziga. Mõeldud kasutamiseks üle kogu keha, samuti vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks. Aloe Vera libesti sobib kasutamiseks kondoomidega.

Toote säilivusaeg: 04.2024

Toote kirjeldus

Play Aloe Vera naudingugeel ja libesti sisaldab Aloe Verat, mis on tuntud oma rahustavate omaduste poolest ning on meeldiv ja õrn, seega võite seda kasutada kus iganes soovite ja millal iganes soovite.Durex intiimlibestid võivad leevendada vaginaalset kuivust ja intiimset ebamugavust, luues sensuaalse kogemuse teile mõlemale. Play Massage 2 in 1 on pehme, ühtlane ja siidine ning küllalt õrn, et seda kasutada üle keha, samuti ka intiimpiirkondades. See on mitterasvane ja lõhnavaba. Meie spetsiaalselt disainitud pudelil on unikaalne massažiaplikaator veel paremaks kogemuseks.

Säilitamine

Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Kasutusteave

Durex Play™ Aloe Vera sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks. See ei ole rasestumisvastane vahend ja see ei sisalda spermitsiidi.

Ohutusteave

Kastada vastavalt juhendile. Durex libestid võivad aeglustada spermatosoidide liikuvust. Vältida silma, vigastatud nahale või haavadele sattumist. Kui tekib ärritus, lõpetage selle libesti kasutamine. Kui ärritusnähud ei möödu või kogu aeg on vajalik lisada libestit, pöördge arsti poole.Pöörduge arsti poole, kui teie või teie partner on rase või toidab rinnaga. Kui teil on pidev vaginaalne kuivus, konsulteerige arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas.