Meestevibraator 2020 Versioon
  • Meestevibraator 2020 Versioon
  • Meestevibraator 2020 Versioon
  • Meestevibraator 2020 Versioon
  • Meestevibraator 2020 Versioon
  • Meestevibraator 2020 Versioon

Meestevibraator 2020 Versioon

49,99 €
Kogus

Selle põneva ja intensiivse stimulaatori abil saate peenise otsa erutada nii nagu ei kunagi varem. Selle sisemine lainetaoline struktuur ja 2 võimsat mootorit pakuvad intensiivset vibratsiooni peenise kõige tundlikumale osale. 

vibration.png Ülitugevad madalad vibratsioonid
rhytms.png 14 vibratsiooniprogrammi
waterproof.png Tänu veekindlale (IPX7) viimistlusele saab seda mänguasja ohutult kasutada vees ja seda on lihtne puhastada

Omadused

Suuseksile sarnanev kogemus Ülitugevad madalad vibratsioonid
15 -aastane garantii Vaikne režiim
Veekindel (IPX7) Nahasõbralik silikoon
Kerge puhastada Liitiumioonaku
Kaasas on magnetiga USB-laadimiskaabel

 

Satisfyer Men Vibration: Sügavale ulatuva vibratsiooniga nauding mehele

Satisfyer Men Vibration on maiuspala gurmaanidele: Stiilse kujundusega masturbaator ümbritseb sinu kalleimat vara ning hellitab sind oskuslikult sügavale ulatuva vibratsiooniga, viies sind plahvatuslike orgasmideni. Möödas on ajad, kui mees pidi ise käed appi võtma – Satisfyer Men Vibration laseb sul lõõgastuda ja moodsat seksuaalse heaolu kunsti nautida.

Millised on Satisfyer Men Vibrationi eelised?

Vali 14 kõditava vibratsiooniprogrammi hulgast oma meeleolule sobivaid ja lase end oskuslikult hellitada õrnal või tugeval stimulatsioonil. 7 cm pikkune sisestussügavus hellitab sugutipead ja peenuse eesmist osa optimaalselt. Kaks võimast mootorit ja ergonoomiline sisemus kindlustavad täiusliku mõnukogemuse. Erinevad rütmiprogrammid simuleerivad suuseksi – just nii, nagu mehele meeldib. Selle iluduse abil saavutatavad pulseerivad kõrghetked panevad sind üsna pea unustama seda, mis ümberringi toimub.

Meheliku musta värvi kujundusega Satisfyer Men Vibration püsib hästi käes, nii et pääsed mugavalt ligi nuppudele, millega vibratsiooniastmeid reguleerida. Kumerus ja pehme silikoon sobituvad ideaalselt peopessa, nii et saad täielikult anduda fantastilisele tundele oma kalleimal varal. Loomulikult on Satisfyer Men Vibration veekindel (IPX7) ning saadab sind muretult ka vannis ja duši all. Sisseehitatud akut saad ilma vaevata laadida kaasasoleva USB-magnetkaabli abil. Pärast kasutamist saad masturbaatori hõlpsalt vee, seebi ja eripuhastusvahendiga puhastada ning juba ongi see valmis järgmiseks kuumaks seansiks. Vali nüüd Men Vibration ja koge kirglikke hetki, millest sa ei tahaks iialgi loobuda!