Satisfyer Power Masturbator Connect App
  • Satisfyer Power Masturbator Connect App
  • Satisfyer Power Masturbator Connect App
  • Satisfyer Power Masturbator Connect App
  • Satisfyer Power Masturbator Connect App
  • Satisfyer Power Masturbator Connect App

Satisfyer Power Masturbator Connect App

79,95 €
Kogus

Lase end Satisfyer Power Masturbatoril hellitada ja naudi intensiivseid vibratsioone, põnevat struktuuri ja äpiga juhtimise võimalust. Paindlik silikoonvars ja praktiline käepide täiendavad lahedat disaini.

 Main-Feature-Icons_Gray_Free-App Ühildub Satisfyeri tasuta äpiga, mis on saadaval nii iOS-ile kui ka Androidile
 Main-Feature-Icons_Gray_Insertion Stimuleerib kogu peenist
Main-Feature-Icons_Gray_Waterproof Tänu veekindlale (IPX7) pinnale saab seda lelu ohutult vees kasutada ja seda on lihtne puhastada

Omadused

15-aastane garantii  Stimuleerib kogu peenist
Kehasõbralik silikoon Veekindel (IPX7)
Saab kasutada ka ilma rakenduseta Redigeeritavad eelseadistatud programmid
Lõputu valik programme äpis Sosinrežiim
Liitiumioonaku Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel
Lihtne puhastada

Satisfyer Power Masturbator: äpiga juhitav masturbaator

Satisfyer Power Masturbator rõõmustab sind intensiivsete vibratsioonide, paindliku silikoonkuju ja tasuta äpi Satisfyer Connect ühilduvusega. Masturbaator stimuleerib peenise ülemist osa ja hellitab sind painduvate tiibadega, mis masseerivad ka sisemise, soonelise struktuuriga. Kuna masturbaatori vars on valmistatud kehasõbralikust silikoonist, ei ole see mitte ainult eriti nahasõbralik ja hügieeniline, vaid ümbritseb ka sinu parimat sõpra tihedalt ja täiuslikult. Satisfyer Power Masturbator on varustatud 14 eelseadistatud vibratsiooniprogrammiga, mida saab praktilise käepideme juhtpaneeli kaudu juhtida.

Kuid Power Masturbator suudab veelgi rohkem: tasuta äpiga Satisfyer Connect juhitav seade pakub sulle täiendavat vaheldust ja palju põnevaid funktsioone. Loo oma vibratsioonimustrid, ühenda masturbaator oma Spotify kontoga, loo programme, mis põhinevad ümbritsevatel helidel või lase oma kallimal Satisfyerit juhtida üle kogu maailma interneti kaudu. Äpp on saadaval iOS-i ja Androidi jaoks.

Silikoonist masturbaator: Satisfyer Power Masturbator

Silikoonist masturbaator on ka veekindel (IPX7) ja rõõmustab sind duši all, vannis või muudes märgades kohtades: seda saab kergesti puhastada ka sooja vee all pehme seebiga. Pärast edukaid tipphetki saab integreeritud akusid järgmiseks kasutamiseks kaasasoleva USB-laadimiskaabli abil uuesti täis laadida.