Libestid

dets 3, 2022

Siin artiklis kirjeldame noks.ee-s pakutavaid libesteid ja geele, et muuta toodete võrdlemine ja endale sobiva libesti või geeli leidmine eriti lihtsaks.

Durex Libestid

Durex`i libestite kollektsioon on loodud selleks, et tuua teie seksellu sujuvust ja täiendavat erutust. Kuidas saab see mitte meeldida? Igas pudelis erinev headus, meil on palju valikuid, sealhulgas veepõhine libesti, kaheotstarbeline libesti-massaažiõli, puuviljamaitseline naudingugeel, terve öö kestev silikoonipõhinev libesti ja isegi soojendav kihelusttekitav libesti.

Durex Massage Lube seeria libestid on 200ml pudelites, mille keskelt nõgus disain võimaldab neid mugavalt kasutada ka siis kui käed peaks libedad olema. Sama disaini on kasutatud ka Durex Play seeria väiksematel 50ml pudelitel.

Massage Lube seeria libestid on suurepärane valik kogukeha massaaziks, mis liigub edasi intiimpiirkonda. Nende konsistents on meeldivalt sile, siidine ja õrn. Need on vees lahustuvad, kergesti maha pestavad ning ei määri.

 • Massage Lube Aloe Vera on kõige populaarsem oma seeriast. See sisaldab rahustavat aaloet, et aidata lõõgastava massaaziga. Mõeldud kasutamiseks üle kogu keha, samuti vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks. Aloe Vera libesti sobib kasutamiseks kondoomidega.
 • Massage Lube Ylang Ylang on selle seeria sensuaalne geel. Lang-ilangi erutava lõhnaga pakub see aroomiteraapia kogemust. See on samuti sobilik kasutamiseks üle kogu keha ning vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks. Ylang Ylang libesti sobib kasutamiseks kondoomidega.
 • Massgae Lube Guarana on selle seeria stimuleeriv geel. Selles on kasutatud guaraanaekstrakti ja põnevat aroomi erutava elamuse saamiseks. See on samuti sobilik kasutamiseks üle kogu keha ning vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks. Võib aidata tupe kuivuse korral! Kahjuks ei ole see geel sobilik kasutamiseks kondoomidega!

Väiksematest 50ml pudelitest leiad aga järgmised libestid:

 • Originals on supersiidine veepõhine libesti. See aitab leevendada tupe kuivust ja ebamugavustunnet, suurendades seksi ajal sujuvust ja naudingut. Sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks, samuti kasutamiseks kondoomidega.
 • Real Feel  on supersiidine silikoonist valmistatud libesti, mis on loodud võiamlikult loomuliku ja sujuva tunde jaoks. See kestab kauem kui veepõhised libestid seega ei pea seda ka pikema eelmängu ajal mitu korda uuesti peale kandma. See aitab leevendada tupe kuivust ja ebamugavustunnet, suurendades seksi ajal sujuvust ja naudingut. Sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks, samuti kasutamiseks kondoomidega.
 • Warming on nagu nimigi inglise keeles ütleb soojendava effektiga libesti. See on veepõhine ning seega ei määri ning on kergesti maha pestav. Soojendavat effekti saab esile kutsuda õrnalt peale puhudes. Sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks, samuti kasutamiseks kondoomidega.
 • Strawberry on maasikamaitseline libesti, mis muudab oraalseksi veel paremaks. See on suhkruvaba ja veepõhine, seega lihtsasti maha pestav.  Sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks, samuti kasutamiseks kondoomidega ja vibraatoritega.

Viimane meie Durexi nimekirjas on Intense stimuleeriv geel. Durex Intense geel koos Desirex™ stimuleerijaga on loodud tugevamateks orgasmideks! Mõni tilk kliitorile eelmängu ajal ning spetsiaalne koostis annab sensuaalse soojendava, jahutava või kiheleva tunde, mis suurendab naise intiimsete piirkondade tundlikkust. See ei ole libesti; see on stimuleeriv geel, seega on vaja ainult paari tilka (ligikaudu 20 intensiivset kogemust pudelis). Igaüks on erinev, seega piisav võib olla 2 tilka või rohkem. Võta aega, et saada aru, kuidas Sinu keha reageerib ning kuidas saada Durex Intense geelist maksimum.

Pasante libestid 75ml pudelites

 • Silky TLC on vee- ja silikoonipõhine lõhnavaba liesti. Selle konsistents on on tänu vee ja silikooni kombinatsioonile super siidine ja fehme. Libesti on kergelt mahapestav. Sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks, samuti kasutamiseks kondoomidega.
 • Gentle Light on veepõhine läbipaistev ja lõhnatu libesti. Pakub lisaniisutust tupe kuivuse korral. Libesti on kergelt mahapestav. Sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks, samuti kasutamiseks kondoomidega.
 • Strawberry on maasikamaitseline veepõhine libesti mis on mõeldud tupe kuivuse leevendamiseks. Sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks, samuti kasutamiseks kondoomidega.

NANAMI libestid 150ml pumbaga pudelites

Kõik NANAMI kaubamärgi libestid sobivad latekskondoomidega, on õrnad naha vastu, sobivad oraalseksiks, mänguasjadega ja sobivad suurepäraselt erootiliseks massaažiks.

 • Nanami Neutral on veepõhine, sile, siidine, lõhnatu, värvitu ja neutraalne. 
 • Nanami Anal Thick on veepõhine anaallibesti. See on lõhnatu ja värvitu ning täiusliku tihedusega, et muuta teie anaalvahekord võimalikult meeldivaks.
 • Nanami Anal Relax anaallibesti on veepõhine ja siidise efektiga. Sellel on lõõgastav toime ja see aitab kaasa anaali laienemisele, nii et anaalseks oleks mugav, erootiline ja meeldivaim ning sobib kasutamiseks kondoomiga. 
 • Nanami Cannabis veepõhisel libestil on kanepi lõhn, mis tagab kõige meeldivamad aistingud. See sobib suurepäraselt väga erootilisteks kehamassaažideks.
 • Nanami Hot Effect veepõhisel libestil on soojusefekt, mis on loodud nahaga kokkupuutel kõige erootilisemate aistingute tekitamiseks.
 • Nanami Cold Effect veepõhisel libestil on jahutav toime, mis tekitab kõditustunde, mis muutub nahale meeldivaks külmaks. See sobib suurepäraselt vaginaalseks või anaalseks kasutamiseks ja väga erootilisteks kehamassaažideks.
 • Nanami Tour 50ml on niisutavate omaduste ja ideaalse tekstuuriga libesti. See on sile ja siidine ning veepõhine.

AQUAglide  on veepõhine niisutav libesti. Sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks, samuti kasutamiseks kondoomidega ja silikoonist leludega.

Amoreane Med Natural on veepõhine libesti. Sobilik kasutamiseks kondoomide ja leludega. Mittesöödav.

EXS Delay Spray on peenisele pritsitav kergelt tuimestav sprei, et aidata pikendada vahekorda. Sobib kasutamiseks kondoomidega.