Anas Triloogia Komplekt III

Anas Triloogia Komplekt III

38,89 €
Kogus

Kõik head asjad tulevad kolmekaupa, ka Anase triloogia RIANNE S-ilt. Kõigi jumalannade ema järgi nime saanud Anase triloogia kutsub avastama jumalannat enda sees. Võtke kontroll nende kaunite, elegantsete RIANNE S toodetega. Võtke uuesti ühendust oma soovidega, tundke end mugavalt oma kehas ja väljendage oma seksuaalsust.

RIANNE S mänguasjad ja tarvikud on hästi tuntud oma kvaliteedi ja stiili poolest. Seda silmas pidades esitleme Anase triloogiat!

Mask: see Veneetsia stiilis mask on mõeldud klassiga naistele. Mask on stiilne, seksikas ja graatsiline ning sobib suurepäraselt erilistel puhkudel kandmiseks. See on ülim aksessuaar, millega oma Casanovat üllatada ja võrgutada.

Nibukatted: vallatute daamide jaoks. Saate end veelgi seksikamaks muuta, kui kannate neid seksikaid lillakate litritega katteid. Magamistoas ja kaugemalgi kindel "must have".

Kunstnahast piits: kasutage seda RIANNE S kunstnahast piitsa, et jätta tuharatele täiuslik armujälg. Painduv materjal sobib suurepäraselt nii pehmeks kui ka kõvaks kontaktiks. Piitsutamine pole kunagi olnud nii lõbus.

Peeniserõngas: Selle rõnga abil saate nautida koos partnerigaiga tõukega kahekordset naudingut.

2 patareid LR41 (kaasas)