Peeniserõngas Sniper
  • Peeniserõngas Sniper
  • Peeniserõngas Sniper
  • Peeniserõngas Sniper

Peeniserõngas Sniper

30,45 €
Kogus

Kehasõbralikust silikoonist valmistatud Satisfyer Sniperil on kaks aasa, millest üks on reguleeritav ja mis suurendavad verepaisuefekti ja pikendavad armumängu. Lisavibratsioonid stimuleerivad mõlemat partnerit. 

free_app.png Võimas mootor edastab intensiivseid vibratsioonirütme kogu mänguasjas
silicon.png Sobib ideaalselt paaridele
stamina.png Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline

Omadused

15-aastane garantii Suurem vastupidavus tänu stimuleerivale verepaisuefektile
Tihedus individuaalselt reguleeritav Kehasõbralik silikoon
Veekindel IPX7 Sosinrežiim
Lihtne puhastada Liitiumioonaku
Komplektis USB-magnetlaadimiskaabel

Vibreeriv peeniserõngas: veelgi nauditavam armumäng Satisfyer Sniperiga

Satisfyer Sniperiga saate armatsemise ajal nautida suuremat kestust ja vastupidavust ning intensiivsemat erektsiooni: kaks aasa, millest ühte saab eraldi reguleerida ja kohandada, tagavad suurenenud verepaisuefekti. Reguleeritav peeniserõngas koos kliitoristimulaatoriga hellitab mõlemat partnerit armatsemise ajal intensiivse vibratsiooniga. 12 vibratsiooniprogrammi, mida saab hõlpsasti juhtida One Touch Button nupuga, ulatuvad õrnast kuni intensiivseni.

Tänu lihtsale kasutamisele ja reguleeritava suurusega aasale sobib Satisfyer Sniper eriti algajatele ja kõigile, kes otsivad ideaalselt sobivat peeniserõngast.

Satisfyer Sniper: silikoonist peeniserõngas

Kuna reguleeritav peeniserõngas on valmistatud kehasõbralikust, meditsiinilisest silikoonist, on see eriti elastne ja painduv. Lisaks on rõngas veekindel (IPX7) ja seda saab kasutada ka duši all või vannis. Selle sisseehitatud akusid saab laadida kaasasoleva USB-laadimiskaabliga.