Satisfyer Ultra Power Bullet 2
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 2
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 2
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 2
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 2

Satisfyer Ultra Power Bullet 2

29,95 €
Kogus

Lapiku otsaga Satisfyer Ultra Power Bullet 2 leiab üles sinu mõnupunktid ja vaimustab intensiivse vibratsiooniga, mida saad intuitiivselt juhtida. Kehasõbralikust silikoonist pind on eriti pehme. 

air pulse Võimsad vibratsioonimustrid pakuvad kliitori intensiivset stimuleerimist
silicon.png Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust meditsiinilisest silikoonist, mis on puudutamisel sile ja äärmiselt hügieeniline
silicon.png Tänu veekindlale (IPX7) pinnale saab seda lelu ohutult vees kasutada ja seda on lihtne puhastada

Omadused

15-aastane garantii Kliitori stimulatsioon tänu jõulisele vibratsioonile
12 vibratsiooniprogrammi Nahasõbralik silikoon
Veekindel (IPX7) Vaikne režiim
Liitiumioonaku Kaasas on magnetiga USB-laadimiskaabel
Kerge puhastada

Satisfyer Ultra Power Bullet 2: äärmiselt võimas kuulvibraator kodust eemal olles

Sarnaselt teiste Satisfyer Ultra Power Bulletite perekonna liikmetega sobib ka Satisfyer Ultra Power Bullet 2 tänu oma kompaktsele vormile ja lihtsale ühe nupuga juhtimisele ideaalselt ka algajatele – koguni paaridele, kes soovivad oma armumängudesse väikest täiendust. Selle tugev õrnast silikoonist korpus liibub vastu sinu erutuspunkte ja avaldab muljet oma kergelt kaldus otsaga, eriti kliitori stimuleerimisel. Minivibraatori ülivõimas mootor on kasutatav viiel kiirusel ja seitsme vibratsioonimustriga ning pakub seeläbi mitmekesist programmi õrnast kuni temperamentseni.

Satisfyer Ultra Power Bullet 2: veekindel (IPX7) minivibraator kodust eemal viibimise ajaks

Kas soovid lojaalset kaaslast kodust eemal viibides? Siis on Satisfyer Ultra Power Bullet 2 sinu jaoks ideaalne armuke: tänu väikestele mõõtmetele jääb see märkamatuks ka väiksemates käekottides ja saadab sind meeleldi reisil. Kuulvibraator hellitab sind ka märjas keskkonnas, sest tänu veekindlale ehitusele (IPX7) tunneb see end mugavalt ka duši all või vannis. Pärast kasutamist puhasta see lihtsalt vee all ja anna sellele kaasasoleva USB-laadimiskaabli abil järgmiseks kasutuseks uut jõudu.