Satisfyer Ultra Power Bullet 5 lilla
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 5 lilla
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 5 lilla
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 5 lilla
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 5 lilla
  • Satisfyer Ultra Power Bullet 5 lilla

Satisfyer Ultra Power Bullet 5 lilla

39,95 €
Kogus

Ultra Power Bullet 5 teab, kuidas sind sügavate vibratsioonidega külluslikult hellitada. Tänu reljeefsele disainile ja suurusele püsib see vibraator hästi käes ja võimaldab sul kogeda mitmekesiseid naudinguid.

Main-Feature-Icons_Gray_Vibration Võimsad vibratsioonimustrid pakuvad kliitori intensiivset stimuleerimist
Main-Feature-Icons_Gray_Waterproof Tänu veekindlale (IPX7) viimistlusele saab seda mänguasja ohutult kasutada vees ja seda on lihtne puhastada
Main-Feature-Icons_Gray_Silicone Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust ja meditsiinilisest silikoonist, mis on katsudes sile ning äärmiselt hügieeniline

Milliseid kasutusvõimalusi pakub Ultra Power Bullet 5?

Intensiivne vibratsioon, intuitiivne ühe puutega juhtimine ja väike suurus – Ultra Power Bullet 5 pakub palju eeliseid, mis muudavad selle sobivaks kaaslaseks nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Selle ümar ots sobib suurepäraselt kliitori täpseks stimulatsiooniks, mis on tänu viiele kiirusele ja seitsmele vibratsioonimustrile eriti kuum ja vaheldusrikas. Kas soovid stimuleerida oma erogeenseid tsoone laiahaardeliselt? Siis kasuta kuulvibraatori kogukat vart teise nurga all ja naudi oma nahal selle struktuurse pinna kõditavat tunnet.

Satisfyer Ultra Power Bullet 5: minivibraator kodust eemal olles

Sina ei otsusta mitte ainult kuidas, vaid ka kus Satisfyer Ultra Power Bullet 5 sulle rõõmu pakub, sest oma käepärase kujuga mahub see ka väiksemasse käekotti. Seega ei pea sa isegi reisimisel selle oskustest loobuma. Veekindla ehitusega (IPX7) kuulvibraatorit pole mitte ainult vee ja veidikese seebiga kerge puhastada, vaid see saadab sind heameelega vallatutel seiklustel duši all või vannis. Kui väikesel energiapommil peaks jaks otsa saama, saad selle sisseehitatud akut laadida komplektis oleva USB-kaabliga.